Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába szeretnénk menni...

Tunéziába szeretnénk menni március vége-április közepe táján. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Április környékén élvezhetően meleg a levegő, tengervíz? Nincs olyankor még túl "hideg" nyaraláshoz? Tapasztalatokat várok minden mennyiségben! :o)
2011. jan. 13. 09:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Amit még kihagytam: Sousse lenne a célállomás.
2011. jan. 13. 09:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tenger még nem lesz fürdésre alkalmas, mert nem bír addigra felmelegedni. Kirándulásra, pihenésre kellemes az idő.
2011. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én tavaly januárban voltam, akkor nyilván strandolni nem lehet, de voltak elvetemült szörfösök, és azért kellemes volt az idő. Szerintem Áprilisban már simán van esély strandolásra. De azért most ne foglald le, mert kicsit zűr van éppen, ki tudja mikor és mi lesz a vége: [link]
2011. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hideg van még egy kicsit! De Sousse gyonyoru város és eltudod tolteni az idot!
2011. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi márciusban voltunk Sousse-ban, fürdésre alkalmatlan volt még a Földközi-tenger, de a levegő hőmérséklete tökéletes volt európai ember számára. :)
2011. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mi juniusban voltunk Sousse-ban az El Hana Beach szállodában.

A város csodaszép, jó idő volt, szerettem nagyon.


12 éve Hammametben voltam, az Omar Khayam Hotel-ben, az is csodaszép, csak ajánlani tudom!

2011. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Djerba van legdélebbre akkor próbáljátok inkább azt. Mi jún vége júl elején voltunk. Érdekes módon júniban még elviselhető volt a meleg de ahogy beleléptünk júliusba mintha ránk dobták volna a forróságot. Csodaszép sziget. Szuper szállodában voltunk. De szerintem is ha fürdeni akartok akkor picit később menjetek.
2011. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még nincs lekötve az utad, én is inkább Djerbát javasolnám. Mi a Zita Zarzis-ban voltunk, minden szempontból szuper hely, viszont a "Flamingó sziget" fakultatívval nagyon megszivattak.
2011. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!