Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nehéz munkát szerezni afrikai...

Nehéz munkát szerezni afrikai nemzeti parkba?

Figyelt kérdés
Pontosan az érdekelne,hogy mennyi az esély arra,hogy ilyen helyen szerezhessek munkát és esetlegesen milyen végzettséggel kéne rendelkeznem,valamint nehéz a letelepedési engedély megszerzése?Köszi a válaszokat.
2011. febr. 20. 15:08
 1/2 kabazit válasza:

Szia!


Sajnos szerintem ismeretség, vagy szakmai kapcsolatok nélkül eléggé nehézkesen megy a dolog.Enélkül már Magyarországon sem egyszerű...

A végzettséget tekintve a legjobb szerintem egy biológusi vagy természetvédelmi végzettség lenne. A letelepedési engedélyekről fogalmam sincs.

Kíváncsi lennék, hogy miért pont Afrikában szeretnél dolgozni, és melyik élőlénycsoporttal?


Üdv. Gábor

2011. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DannyZuko ***** válasza:
Zebraként könnyedén felvesznek. :) Na jó.. ez volt a poén. Szerintem erről egy kinti fórumon tudnának pontos infót adni, vagy maga a park ami alkalmazna majd. Letelepedéssel kapcsolatban pedig a konzulok.
2011. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!