Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen tapasztalaitok vannak...

Milyen tapasztalaitok vannak kisbabás egyiptomi nyaralásról?

Figyelt kérdés

NEM a negatív véleményeket várom (meleg, fertőzésveszély, hasmenés, stb.), hanem olyanokét, akik már bevállalták 0-2 éves kisbabával. Volt-e probléma, ha igen, akkor mi?

Októberben mennénk, általunk ismert 5 csillagos, tiszta szállodába, és nem igazán mozdulnánk ki onnan.


2011. márc. 22. 20:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedésnek írom, ne vedd annak véletlenül se - a negaívumokat Te magad is felsoroltad - de ha szinte ki se mozdulnátok a szállodából, max. gonodlom a strandig, akkor miért nem mentek inkább itthon egy wellness hotelbe, pláne kisbabával? Szerintem Egyiptomban vétek a szállodában ücsörögni, ezt tényleg egy itthoni wellnessen is meg lehet csinálni az ár töredékéért - vagy akár Görögországnak is több értelme lenne (Kréta, Korfu) Ott lehet autót bérelni és mászkálni akár a babával is, míg Egyiptomban ez valóban nem megoldható. De ez csak az én véleményem.:)
2011. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Számítottam erre a kérdésre, kár, hogy nem előztem meg.

1. Már jó pár éve járunk Egyiptomba, és minden lehetséges látnivalót láttunk.

2. Búvárok vagyunk, és szeretnénk merülgetni, a szállodában pedig van housereef (saját korallzátony), ezért nem is lenne szükséges kimozdulni onnan.


És mivel láttunk már többször is kisbabákat a repülőn utazásaink során, ezért gondoltam biztosan akadnak olyanok, akik épségben hazaértek, és nem bánták meg.

2011. márc. 23. 08:03
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

én utazási irodában dolgozom. Nálam még nem oglaltak utat ilyen kisbabával egyiptomba. De szerintem ami necces:

-Hosszú repülőút

-Ha nyáron mész a nagy meleg

én nem mennék

inkább menjetek horvátországba búvárkodni

2011. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én cáfolom az első kettőt. 4 órás a repülőút, szerintem ki lehet bírni, ha jól nevelt a gyerek, ez alap.

Én imádtam Egyiptomot, szerintem az egyik leggyerekbarátabb Tunézia után. Rengeteg lehetőség van a szállodán belül is, szinte mindenhol van gyerekmedence is. Én 15 nap alatt egyszer sem unatkoztam. Mindig vannak programok, stb és a hotelnek volt tengeri strandja is, ahol voltak korallok, meg halak. És volt egy mesterséges kivájt öble is a kisebbeknek. Szerintem vállald be!!!

Ha lenne pénzem már húznék is oda!!

2011. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
Ja és azt nm mondtam,hogy egy magyarországi wellnes hoteles hétvége majdnem annyi,mint egy jól kifogott egyiptomi út, szóval menjél nyugodtan.Inkább a magyar wellneses nyaralás nem éri meg.
2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
minek teszel fel egy kérdést, ha csak a sajátodéval egyező válaszokat vársz?
2011. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
(saját véleményeddel egyezőt)
2011. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
82%
Kérdező! amit leírtál kommentek alapján, Minek akartok kisbabával menni Egyiptomba, úgyse fog emlékezni rá. timeg csak elpazaroljátok az időt. Inkább menjetek olyan helyre, ami gyerekbarát, homokos tengerpart, stb...
2011. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem véleményeket várok, hanem hasznos (akár negatív) TAPASZTALATOKAT olyanoktól, akik voltak már kisbabával.

Indokaimat is leírtam az első válasz kommentjénél.

2011. márc. 27. 10:49
 10/33 anonim ***** válasza:
66%
az utolsó..na hagyjuk is..gyerekbarát, homokos ,tengerpart..Egyiptom is ilyen.Saját magát cáfolta meg..
2011. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!