Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Most szeretnem befizetni, de...

Most szeretnem befizetni, de még mindig nem döntöttem el, hogy merjek e Egyiptomba utazni. Augusztus 26. -án repülnénk. Ti mit gondoltok, mennétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Èn befizetném de kötnék rá biztosítást.

Mi minden útra kötünk biztosítást, ha esetleg le kell valami ok miatt mondanunk akár az utolsó pillanatban is akkor ne vesszen el a pénzünk.

2011. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Támogatom! Jó megoldás a biztosítás kötés, de szerintem augusztusig már nyugodtabbak lesznek a kedélyek!
2011. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%

Egyiptom augusztusban?

Soha többet,mint a sütőben olyan meleg van.

Na és a programokról nem is beszélve,8 órákat utaztunk oda vissza,nagyon durva volt,még soha nem éreztem magam ilyen piszkosnak,mint akkor.Viszont borzasztó egzotikus,gumicipő nélkül nem lehet fürdeni,rengeteg a csillag.Nekem a melegtől nagyon megfájdult a hasam,orvosnál is voltunk,tudok angolul.De ha hajthatatlan vagy,menj!:)

2011. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazság szerint még mindíg képlékeny a politikai helyzet kint.

Amíg fixálódik ez bőven eléhúzódhat addig sőt tovább is.

Az egyiptomi nép nem akar több korlátot de a musim brotherhood egy oldala nagyon nyomul, ha esetleg megpróbálják magukat helyzetbe hozni, akkor a nép újból utcára fog menni.

Mindenképp úgy kösd az utat ahogy az előttem szóló említette, ha mást nem úgy, hogy cserélhető legyen másra.

Augusztus amúgy igen valóban nagy meléeg van kint, Cairoban 43-47 fok míg Luxor környékén elérheti az 58 fokot is.

Meggondolandó az időpont is és az ország is.

De valóban remek túrisztikai célpont.

2011. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen sem mennék oda! Van másik ország, ahol nincsen jelenleg ekkora probléma... Elmész jövőre vagy utána, ami késik, nem múlik.
2011. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem mennék. A helyzet lehet jobb is addigra, na de sokkal rosszabb is. Biztosítás lemondás esetére nem rossz ötlet, de inkább keresnék más úti célt.
2011. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az egyiptomiak sem hülyék, jön a fő szezon, lenyugszanak. Egyébként a fő üdülőhelyeken nyugalom volt/van.

De utasbiztosítást kössetek, akárhova is mentek

2011. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem kell ahhoz forradalom h a nyaralasod ne jol suljon el .

Egy csomo dolog adodhat most amire nem tudsz biztositast kotni. Pl etelmergezes es nincs doki.Vagy a kisse meg zurzavaros helyzetet kihasznalva kirabolnak az utcan... szerintem menj mashova.

2011. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 emlya ***** válasza:

Simán mennék...

Egyiptomba még százezredszerre is visszamennék, csodálatos és felejthetetlen volt. :)

2011. máj. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!