Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban felrobbantanak?

Egyiptomban felrobbantanak?

Figyelt kérdés
Ha Egyiptomba megyek felrobbanthatnak engem és a családomat? Hova érdemes menni? Egyp. melyik részére?
2011. máj. 6. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá, ugyanúgy mint máshol. Az orrméret növeli az esélyeket, mert őket arrafelé nem szeretik.
2011. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... Ilyen országokba szerintem mostanában ne menjél.
2011. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok ty! Marad Brazil....
2011. máj. 6. 20:44
 4/7 anonim válasza:
Feltétlenül felrobbantanak téged, és a szeretteidet is, ha odamész!
2011. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%
Nem robbantanak fel. A zavargások nem jutnak el a turistákhoz, ugyanolyan lesz, mintha bármikor máskor mennél. A turistákra egyébként is nagyon vigyáznak, én 16 éves lányként voltam éjszaka egy arab pasival Hurghada belvárosában sétálni, teljesen biztonságos. És mellesleg a zsidókat sem bántják, sokkal kevésbé antiszemiták, mint Magyarországon.
2011. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak téged és a családodat senki mást.
2011. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót röhögtem. Igen, ember, felrobbantanak. Vigyázz, mert a kávézók ablakaiból meg bunkerből figyelnek, hogy felrobbantál-e. o.0

Viccet félretéve, nem hiszem, hogy veszélyesebb lenne, mint Izrael. Emlékszem, amikor átléptük az izraeli határt, rögtön láttuk a sivatag bunkereiben a fegyveres katonákat, és a Jeruzsálemig vezető úton elég sok tankkal összefutottunk. Palesztina meg egy fokkal még veszélyesebb volt. És? Itt vagyok, élek.

2011. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!