Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi ez az "Ingyenszállás...

Mi ez az "Ingyenszállás Tenerifén"? Csomót olvastam itt az oldalon arról, hogy ingyen van a szállás ha elmegyek valami előadásra? Ez mit takar? Hol lehet ilyen ajánlatokat kapni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:54
 1/6 anonim válasza:
Én is nyertem egyszer ingyen szállást. Kiderült, hogy a szállás tényleg ingyen van, de az utazásból semmit nem állnak...
2011. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, egy barátom nyert ilyent, és valóban csak a szállást állták, de fapadossal odautaztak, úgyhogy olcsón kijöttek.
2011. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Helyi ingatlant akarnak rádsózni!!

Leitatnak és aláíratják veled...

2011. máj. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én is nyertem egyszer ingyen szállást. Kiderült, hogy a szállás tényleg ingyen van, de az utazásból semmit nem állnak..."


Nem kell ezt "nyerni". Bárki 30 év feletti pár most is igénybe veheti. A szállás van ingyen, ahogy ebben a kérdésben is írták. Nem az utazás. Miért kevered össze a kettőt? Ha felajánlom, hogy lakhatsz a házamban egy hetet ingyen akkor te nem megköszönöd, hanem nekem támadsz, hogy miért nem fizetem ki az utazásod költségeit is? Vagy mégis hogy gondoltad a dolgot? :)

2013. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen, és jó buli. Azon alapul, hogy pénzes, unatkozó házaspárokat meghívnak egy ingyen hétre. Fontos, hogy szelektálnak, tehát úgy kell kinézned, hogy vagyonos vagy, nincs más dolgod, mint szórd a pénzed, és majd veszel tőlük valamit.

Jelenkezel, elfogadják a jelentkezésedet, aztán nem veszel semmit, de ingyen nyaraltál egy hetet. Fontos, hogy ne vegyél semmit, mert maga a portékájuk átbaszás, egy életre szóló elkötelezettség. Rengeteg csalódott ügyfélről olvashatsz a neten.

Nemrég valahol olvastam egy jó összefoglalót erről, asszem az volt a címe, hogy az ingyen szállások bibliája.


Szóval le kell foglalni, lehetőleg télre, amikor itt hideg van, lemenni olyan 30 ezer Ft-ból, és nyaralni egy jót. Mindenre azt kell mondani, nem, köszönöm nem, és akkor nem lesz baj.

2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló tökéletesen leírta.

Amúgy korrektek.


ők meghívnak téged, hogy hallgasd meg őket.

Meghallgatod illedelmesen, majd szépen NEMET MONDASZ!

Majd további 1 hét kellemes nyaralást kívánnak.

Semmi átverés nincs benne.


Üdülési jogot árulnak, ha kell kell, ha nem, akkor nem.

DE NE KELLJEN! :)


Hallani mindenféle rémtörténetet, hogy "persze leitatnak és mire felébredtél felvettél 100 milla hitelt, meg megvettél mindent .. bla.bla.bla....

Ne vicceljünk már!

Ha valaki eléd tesz egy üveget akkor kényszert érzel hogy megidd, még ha higany is van benne ?

Ha nem vagy alkoholista akkor nem itatnak le (amúgy se), tehát még egyszer mondom, elmesélik amit kell, illedelmesen nemet mondasz és 8 napig ingyen nyaralsz.


Feltételük:

1.: hallgasd meg őket ugyebár

2.: legyél több mint 30 éves

miért? Statisztikailag potenciálisabb vevő az aki elmúlt már 30 éves, mert az már talán kialakított már egy egzisztenciát, van pénze stb stb stb.



Amúgy 30-ból talán nem, de optimális esetben oda-vissza 36-ból megjárható Tenerife.

Bud-London : kb 7800 Ft és London Tenerife : 35 Euro!

Ezzel együtt kb 18.000 Ft oda és ennyi vissza is.


De érdemes átszállási pontnak megnézni Charleroi-t vagy éppen Milánót is.

2014. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!