Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hurghadán van szúnyog? Mesélné...

Hurghadán van szúnyog? Mesélnél a városról?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva megyek és érdekelne, h mi az mit fontosnak tartasz,h vigyek esetleg, mire figyeljek stb. Van szúnyog?
2011. máj. 25. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem van szúnyog, de nem sok. A városba nem érdemes kimenni, nincs miért. A legfontosabb, hogy csak palackozott vizet igyál és fogat is csak azzal moss, ne igyál jégkockás italt sem, megmosott gyümölcsöt, salátát se egyél, csak sült-főtt kajákat.
2011. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 emlya ***** válasza:
100%

Így van és a biztonság kedvéért szedjél hasmenésre gyógyszert. Naptej, ami még fontos.

Lécci mond meg a Mohammed Alinak aki az üzletsoron a Mohito bár mellett dolgozik egy ruha boltban, h Anita üdvözli Magyarországról,meg a Markot is.:)

2011. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megmondom! :)
2011. máj. 27. 15:01
 4/8 emlya ***** válasza:
köszönöm szépen, sokat segítesz vele :)
2011. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nalam a palinka bevalt, 2 heten keresztul gyumolcsot, salatat stb ettem, nem volt semmi bajom :) De a vizet nem mertem bevallalni.
2011. máj. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hali

szunyogokra nem emlekszem:)

de nekem nagyon nagy csalodas volt multev decemberben voltam ott,de a város katasztrofa idaig csak filmekben lattam ilyen lepusztult varost,jo a hotel meg a kaja perfekt volt,de a hotelen kivul rettenetes koszos,lepusztult epuletek vannak,sok árus van csak es mindenhol leszolitanak (tenyleg mindenhol) hogy innen vegyel tolem,teara behivtak,aztan ramtutymaltak egy parfumot ami 20euro volt es büdös:)

viszont egy boltot sem talaltam sehol,ahol vehettem volna kajat,de meki meg burger king van:)

este en mar nem mentem a kozpontba mert szerintem veszelyes,de lehet hogy csak nekem,az autosokkal vigyazni kell pontosabban a sok taxi,vezeteni nagyon agresszivan vezetnek tenyleg nagyon,dudalnak egesz nap,csapvizet semmikep sem szabad inni,a penzzel meg vigyazni kell,mert mindenhol átbasznak,ahol tudnak,nekem meg a repteren a biztonsagi ör is ki akarta kapni a kezemböl,

erdekes volt amugy,decemberben mert nalunk tel van,de ott meg jo idö volt,de irtad hogy most mesz majd,en nyaron nem mennek oda inkabb török akkor már,telen viszont jo volt telbol-nyarba,mert olcso is volt

Melyik hotelba mesz és mikor?élménybeszámolot tarts ám ha megjöttél:)

23F

2011. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Törökben is ugyanolyan meleg van.
2011. máj. 29. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én júliusban voltam egyszer, tényleg elég meleg van, de egyátalán nem elviselhetetlen, mindig van egy kis szél.
2011. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!