Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyibe kerul egy afrikai...

Mennyibe kerul egy afrikai nyaralas mondjuk 2 hetre?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne mert nem vagyunk igen penzesek,de az egyik almom az hogy reszt vegyek egy afrikai safarin,nagyon szeretnem kar hogy nincs eleg penz a csaladnak ilyenben is csak a gazdagoknak lehet reszuk.
2011. jún. 26. 02:59
 1/5 anonim ***** válasza:

(Több)százezres a nagyságrend.


[link]

2011. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Afrika nem kis kontinens, nem mindegy, hogy Tunéziába vagy mondjuk a Dél-afrikai Köztársaságba akarsz menni...
2011. jún. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy Kenya vagy Tanzánia szafari (Tunéziában nem lehet szafarizni, ezek vannak a legközelebb) olyan fél millió egy főnek minimum (pláne 2 hétre), tudom, mert anno én is néztem és osztottam-szoroztam.
2011. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szafarival egybekötött kenyai nyaralás nagyon drága 400-500 ezertől indul. Viszont Egyiptom is csodaszép, az is Afrika része, és az már 75-90 ezer+ illetéktől (ami kb 40-45 ezer) már elérhető 1 hétre vagy ott van még Tunézia is.
2011. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Afrikai utazási irodát keress meg, jóval olcsóbb és profi a szervezés is. Jól beszélnek angolul, a mi kis csoportunkhoz külön kísérőt kaptunk, várt már a reptéren is, majd végig velünk volt. Csak némi angol nyelvtudás kell a szervezés lebonyolításához.
2011. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!