Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hová lenne érdemesebb utazni,...

Hová lenne érdemesebb utazni, Hurghadára vagy Sharm El Sheikhre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a homokos, lassabban mélyülő partot kedveled, akkor Hurghadába. Ezzel ellentétben Sharm el Sheikh-ben többnyire egy stégen kell besétálni a korallzátony felett és egyből a mély vízben találod magad, viszont emiatt az élővilág is sokkal szebb.
2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
ha búvárkodni akarsz menjél sharm el shaikh-be. apám és anyám járt mind a két helyen és azt mondták sharm el shaikh jobb
2011. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 19. 13:08
 4/14 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem kérdezni, hogy tényleg 4-5 csillagos szállodákban érdemes megszállni, all inclusive ellátással?
2011. júl. 20. 16:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia. Mi 2 éve voltunk Sharmban és nagyon jól éreztük magunkat. Ebben a hotelben szálltunk meg all inclusive ellátással. [link] Csak ajánlani tudom ezt a helyet. A kaja nagyon fullos volt. A szállás is gyönyörű, tiszta. Rengeteg medencéje és étterme van a hotelnek. A part tényleg úgy van itt is, hogy amit belépsz a vízbe a stégről rögtön több méteres vízben találod magad. A halak és a víz egyszerűen gyönyörűek. Egyébként mi átmentünk strandolni egy másik szálloda strandjára ami homokos és fokozatosan mélyül. Az sincs messze ettől a hoteltől. És ennek a hotelnek azon a strandon is van étterme ahol az all inclusive ellátással ott is ehetsz-ihatsz kedvedre.
2011. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Sharm El Sheikh gyönyörű hely (: bennem a legjobban a búvárkodás maradt meg, olyan színes az élővilága és olyan tiszta a víz :) viszont közvetlenül a partról nem lehet bemenni a tengerbe, mert ott van egy korallzátony, amire nagyon vigyáznak és veszélyes is. egy mólóról kell beleugrani. nagyon sok programot meghirdetnek mint pl. piramisnézések és delfin show. nem hagynám ki, igaz még sosem voltam Hurghadán.
2011. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
mi egy ötcsillagos szállodában szálltunk meg, annyi minden volt benne hogy nem volt elég egy hét hogy mindent végigpróbáljunk :)
2011. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem Hurghada a legjobb, ott minden van amit akarsz! A Seagull Hotel.
2011. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jutka01 válasza:
Mi tavaly Hurghadán voltunk a Hotel Pyramisában. 5 csillagos, all inclusive, totál fullos szálloda. Lassan mélyülő homokos tengerpart, és ott is csodás élőlények voltak a parttól már kb. 5-6 méterre. Tudom ajánlani! Szia!
2011. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
én rengeteget voltam Hurgadán, saját tapasztalatom, hogy a város nem egy gyönyör, de a tenger....az eszméletlen, ráadásul az összes hotelben is voltam...gynyörűek. Én búvár vagyok és hidd el már csak a tenger miatt is érdemes menni!!
2011. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!