Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit érdemes vinni Egyiptomba?...

Mit érdemes vinni Egyiptomba? Nyilván nem a ruhákra vagy ilyesmire gondolok, hanem speciális dologra.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Smecta és Normolyt port hányásra, hasmenésre, ásványianyag pótlásra

de mondjuk ezekhez hasonlót lehet kint is kapni

2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 21. 16:29
 3/8 fallenangel_33 válasza:
fél liter pálinkát, minden reggel egy kupicával fertotleníteni a beleket, hányás/hasmenés esetén Antinel nevu tablettát (Egyiptomban lehet kapni), úszócipo, naptej, pipa, szemuveg :)
2011. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
húha, a pálesz nem nyert, 15 vagyok, és antialkesz :D amúgy köszi
2011. júl. 22. 11:10
 5/8 Kései Sirató ***** válasza:
Vizet érdemes vinni, ugyanis az ottani csapvíz fogmosásra sem jó. 20 kg-ot nyomhat a bőröndöd a repülőn, ha van benne hely, tegyél be pár üveggel,igaz, hogy kint is tudsz venni, de drágábban. Ezenkívül jó ha van nálad egy kis üvegben mindig alkohol (repülőn a bőröndbe pakold, ne az utastérbe), amiből minden étkezés előtt ajánlott fél kortyot inni, és a fakultatív kirándulásokra is vidd magaddal, kézmosásra is tudod használni.
2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jankababa válasza:
A legfontosabb: Immodium és egy kis pénz a helyi hasmenés elleni gyógyszerre. A neve Antinal, és olcsón kapható minden egyiptomi patikában. Ha valaki nem bírja az alkoholt, mint pl. én, annak már megelőzésként is ajánlott beszedni az Antinalt. (az ottani hasmenéses megbetegedésre csak ez jó, valami ottani amőba vagy mi a fene terjeszti, és az Antinalt speciálisan erre fejleszettték ki)
2011. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2011. júl. 27. 21:27
 8/8 Tundercipello válasza:

Bár már régi a kérdés de ahogy én is úgy mások is rátalálhatnak erre a kérdésre🤗


Egyiptomban rengeteg a korall(főként 4-5 csillagos szállodák partján) tehát érdemes venni egy búvármaszkot [link]

És ez bár nem olcsó de megéri az árát🤗 de egy jó szemcsi is megteszi😉

Szállótól függően érdemes rá készülni hogy lesznek ilyen szórakoztató játékok/programok amik valahol pénzbe kerülnek sajna😕

Hirtelen ennyi jutott eszembe de remélem hogyha a kérdezőnek már sajna nem de másnak segítettem🤗!

2017. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!