Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Aki nyaralt már a Hilton...

Aki nyaralt már a Hilton Long-ban Hurghadán, meg mondaná, hogy milyen a strandja, kell e úszó szandál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ebben a szállodában még nem voltam, de Hurghadában homokos a part és nem kell szandál.
2011. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát mit mongyak elég könyen emg ezsnek a cápák otan :S:S:S:SSssssssssssssssssss
2011. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én sem ebben a szállodában voltam, de a part általában fel van töltve, de nekem ez a kavics eléggé nyomta a lában úgyhogy, ha nincs hobbit talpad akkor ajánlom.
2011. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt uszó körömcipő divik.
2011. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Jankababa válasza:
Régen voltam ebben a szállodában, de emlékeim szerint homokos a tengerpart. (áprilisban voltunk ott, így a szálloda tengerpartját nem használtuk, mert még hideg volt a víz. De kisétáltunk, és én homokosra emlékszem...) Amúgy ez egy nagyon jó szálloda, jó sok medencéje is van. Ha teheted, egy Giftun-szigeti túrát is iktass be, ott is gyönyörű, fehér homokos a part, és lehet gyönyörködni a tengeri élővilágban.
2011. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi a sz@r az az úszószandál?:D
2011. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi márciusban voltunk itt és már akkor is rettentő hőség volt. Szerintem nem kell úszószandál, mert homokos a partja és a tenger is...:) A kaja isteni, választékosak,mivel2 étterem van...akkor az italok is,sok medencével,ki villaépületekkel,minigolf, squash, :))) Szerintem az egyik lejobb hotel, bár ez van legkintebb a reptértől,de no problem :)))
2012. máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!