Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Az utazási irodák most horribi...

Az utazási irodák most horribilis áron hirdetik az októberi egyiptomi (hurghadai) utakat. Fognak ezek az árak még lejjebb menni? Mikor érdemes lefoglalni egy október végi egyiptomi utazást?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 16:45
 1/8 anonim válasza:
Célszerü nyár után.
2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

szeptember eleje, közepe

Melyik hotel? Ajánlom a Makadi öbölben lévőket, csodálatosak a korallok, viszont Hurghadától félóra út.

Ha viszont nyüzsit akartok akkor a belvárosban ott a SeaGull.

Nézz fel az index hurghada fórumába ott segítenek neked a hotel keresésben.

2011. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Második válaszolótól kérdezném, hogy melyik hotelnek a "legfürödhetőbb" a tengerparti strandja, nem tudod esetleg?

Pont, hogy ne legyenek ott korallok, mert korallokat nézni úgyis megy a család egy része búvárkodni. Viszont akik nem búvárkodnának, csak fürdenének a tengerben, kb. 1,50-es vízben, szóval ne legyen túl lassan/gyorsan mélyülő a tenger... Van ilyen?

Megnézem az index fórumot is köszönöm a tippet.


Szóval van ilyen szálloda, nem tudod?

2011. júl. 29. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Voltam már a Palm Beach-ben, családias hotel, a partján 0 élővilág viszont lehet pancsolni.

Makadi öbölben voltunk a Sol y mar makadiban, sajna idén nincs az ajánlatok közt, sokszor átjártam a szomszédos Tia Heights Makadi partjára. Sekély, homokos, igazi pancsikolós part, a víz lassan mélyül. A szálloda hatalmas, de többet nem tudok róla.

Prima Life Makadi pár szállodával odébb, szintén nagyon jó parttal. Maga a szálloda is király, vannak csúszdák, a szobák szépek rendezettek, a személyzet kedves, a kaják jók, minden esete grilleznek, egész nap sütik a kis pizzát, bő a választék.

tripadvisor.com-on nézz utána pár szállodának, igaz angol nyelvű, de google fordítóval is ki lehet szedni a lényeget.

2011. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat!
2011. júl. 31. 01:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Sun Rise Holiday Resost hotelnek jó a partja, nem korallos. A Golden 5 ilyen szempontból nem rossz. De egyébként most persze h nagyon magasak az árak, de február március április körül volt már olyan h 50000ft volt 4csillagos szálloda félpanzióval.
2011. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyébként lefoglalni az utolsó pillanatban. Soha ne utazz sehova úgy, hogy előre van megszervezve. Nekem volt már olyan, hogy százezrekkel olcsóbban utaztam mint mások akik ugyan oda jöttek. Általában egy héttel a nyaralás előtt szoktam. akkor érdemes, előző voltam:D
2011. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!

A SunRise-ot én is néztem!

2011. aug. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!