Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban a piramisoknál...

Egyiptomban a piramisoknál milyen öltözködés javasolt?

Figyelt kérdés
Az egyiptomi sivatagos helyeken amikor forróság van lehet lenge öltözékben (fürdőruhában, bikiniben, miniszoknyában..)közlekedni, nézelődni?
2011. aug. 7. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eloszor is muszlim orszag, de most az utobbi par honapban pl. egy templomot is felgyujtottak a muszlimok.

Bikini, mini szoknya azert tulzas, de lehet lenge, csak ne latszodjon minden, mivel iszlam orszag!

2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mikor Luxorban a királyok völgyében jártam, akkor egy sima lenge kis nyári egyberuhát vettem fel, ami szellős és nem vastag anyagú =) ja meg sapit, meg hát egy papucsot, bár az elég hülyeség volt a sivatagba...
2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
EGYSZÁLTÖK, jjjjjjeeeeeeeeeeeeee
2011. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk valami ilyesmi? :

[link]

2011. aug. 7. 20:31
 5/11 anonim ***** válasza:

20:31

Jul.26-an voltam Cairoban, de nem ilyen lenge ruhazatot ott nem viseltek, meg a kulfoldiek sem, de ezt te tudod, te dontod el.

A piramosokhoz a varoson keresztul kell atmenned, s nem tudom, hogy teged nem zavarna az, hogy te egyedul vagy ilyen viseletben, de melletted mindenki mas eltakarja magat.

Altalaban a turistak, bermudat, vagy hosszu nadragot viselnek.

2011. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki.


Ha megköveznek a helyi fanatikusok, az azt jelenti,

hogy nem jöttél be nekik...

2011. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy európai országban jó, de az arabok, nagyon -nagyon nyamnyamozzák a csinibabákat. Ha nem akarod, hogy bajba kerülj, akkor inkább takard el magad.

Ha társas úttal mész, akkor elvileg viselheted. A németek is sokszor még a görögöknél is szinte félpucéran járkálnak.

2011. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bikiniben nem javaslom, mert szénné égsz.

Beöltözni nem kell, mert akkor meg megsülsz.

Én rövidgatyába mentem, igaz akkor november volt:)

2011. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nem, nem semmiképpen sem!

Tiszteld meg őket azzal, hogy betartod a szabályaikat... Legalább térd alá érő lenge szoknya, vállad, melled ne legyen kint. Amúgy majd úgyis rájössz az első pár napban, amikor sz@rrá égsz, meg amikor megszólnak az utcán. Ne akarj már arab pasiknak tetszeni. Még a végén eladnak két tevéért.

23L

2011. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem balzsamozd be magad és utánna kötözd be magad wcpapirral
2011. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!