Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit gondoltok, hánycsillagos...

Mit gondoltok, hánycsillagos szálloda az ahol ilyen vizű medence fogadja az üdülőket?

Figyelt kérdés

Sajátkezű helyszini felvételek.Üdülésszervező:Best Reisen

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 8. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tengerpart melett van?(amúgy sztem 4-5 csillag) Ha igen akkor azért hanyagolják el mert mindenki a tengerben fürdik.Én is jártam így utazási irodával egy ötcsillgaos szállodában.Megmutattuk a képeket és visszafizzették a pénz 70 százalékéát :D szerintem menjetek be panaszt tenni...mi neckermannal mentünk és minden gond néklül elismerték,hogy hibáztak és fizettek.
2011. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az 5*-os Sunrise Mamlouk Palace Hurghadán:)
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

23:15

Telitalálat.Valóban itt készültek a képek.

Azért felgháborító.Nem?

14:41

Hazaérkezésünk másnapján a teljes sorozatot elküldtem a nevezett Irodának.Megjelölve kártéritési igényünket.

Válasz: kivizsgáljuk, egy hónap a határidő.

Válasz.(egy hónap mulva) a képek nem a megjelölt helyen készültek, hanem egy a fürdők elől elzárt kertben.

Az elküldött képeket - nagyobb látószögűre állítva, melyeken látni lehetett a medence körüli helyszint, sőt némelyiknél a szobaszámot is - ismét elküldtem.(Természetesen az előzőekben elküldött képek teljes tartalmával)

Válasz: cégvezetésünk döntését követően tájékoztatni fogjuk.

Kilenc hónapig csend, majd rákérdeztem...(És ha nem szólok?)

Válasz: nem áll módunkban kérését figyelembe venni.A képek pedig nem pótolják a jegyzőkönyvet.

Ugyanis az egyedüli kapaszkodó, hogy nem készült a helyszinen jegyzőkönyv.Ennek pedig egyszerű a magyarázata: hazaindulás utolsó 2-3 órájában készültek a felvételek, akkor amikor már a szobákat el kellett hagyni a csomagjainkat pedig elszállitották a gyüjtőhelyre.A reptérre tartó autóbuszban jeleztem a kisérőnek a felvételek tartalmát.

Válasz: majd holnap megnézem

14:41

Valahogy igy kellene viselkednie egy utazási irodának.

Akit tudják, hogy ök vannak az utasokért.Nem pedig forditva.

2011. aug. 13. 19:09
 4/9 anonim válasza:

Most tényleg nem azért, de ott nyaraltál 1-2 hétig és a kijelentkezés után sikerült ezt lefotóznod?


Mire számítottál? Nevetséges a felháborodásod!

2011. aug. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat igen, az ember nem a hibakat akarja keresgelni nyaralas alatt, ezert szemet huny felette, aztan a pohar egyre inkabb tellik, de meg mindig szeretne magat jol erezni es a jot megtalalni benne, es amikor mar tul sok szinvonal alatti erv összejön, meg akkor is gondolkodik... a vegen meg kesö .:(

Ebböl mar csak tanulni lehet, szerintem, de azt melegen ajanlanam!!

En is tanultam, bar mas kategoria, de ezutan elötte nagyon utananezek neten, hogy milyen szallodaba megyek!

Amugy szerintem erdemes lett volna a helyszinen a hotelben reklamalni (esetleg utolag a neten?), meg kijelentkezes utan is.

Szerintem önmagaban ezek a hibak nem biztos hogy olyan nagyok, ha a szalloda, ellatas...stb minden masban kifogastalan volt, akkor erzeseim szerint csak nemi jutanyossagi dij varhato el, pl. par ezer Ft üdülesi csekk vagy ilyesmi. Csodalkozom, hogy valakinek visszafizettek par foto alapjan. Vagy lehet, hogy az egesz szallodarol, etteremröl, szobarol...stb is vitt fotokat? Mert ugy mar mas.

Amit meg tehetsz, a regi Köjal oldalan reklamalni a minösegi kifogas miatt.

Szerintem.

2011. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

01:38-tól

"Nevetséges a felháborodásod"

[link]

A kép multidejüségét indokolja, hogy a hazaérkezést követően készült és vált nyilvánvalóvá a fertőzöttség.

Te ennek örültél volna?

Egyébként a képeken bemutatott - enyhén szólva? - szennyeződés a viszonylag nagyméretű medence egy sekélyebb részén gyült össze, ahova - felnőtt lévén - ritkán vetődik fürdőző.

2011. aug. 24. 15:13
 7/9 anonim válasza:
Ha ilyen undorító volt a víz minek mentél bele? Jó persze kifizettétek és "jár" a medence de felfoghattátok volna úgyis hogy oké, ez undorító, sebaj ott a tenger meg van ezer más dolog amit tehetek.
2011. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, de a bőrön éles határvonal van a "fertőzött" és a "nem fertőzött" terület között.


Ez inkább egy ujjatlan pólóban történt durva leégés. Esetleg azt azt követő sebesedés elfertőződése.


A fotó is elég érdekes, a háttér tűéles, a fül meg totál pixeles.


Bocsi, de továbbra is kételkedem.

2011. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem amivel meg probalkozhatsz, ha nemi karteritest akarsz: ahogy visszaeleseknel latleletet vesznek, ilyesmit kerni a börgyogyasztol, aki mar nyilvan megallapitotta, pontosan milyen fertözöttseged van, a betegseg nevet. Ha elmondod neki a törtenteket, esetleg rairhatja, hogy ez szarmazhat-e medenceböl. Ha nem, utananezni, hogy honnan szarmazhat, es ezt mellekelve tovabbvinni az ügyet.

Es ha a regi Köjalnak megfelelö oldalt megkeresed, ahol a kÖjal megszünese ota foglalkoznak a reklamaciokkal, ott reklamalhatsz a tovabbiakban. Viszont sok helyen van elevülesi idöszak, ezert mielöbb.

tegnapelőtt 14:20

2011. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!