Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba All inclusive...

Egyiptomba All inclusive utazásra megyünk, egyéb programokra, meg úgy általában mennyi költőpénzt érdemes vinni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Költőpénz minimális kell, mert a szállodában mindent megkapsz. A fakultatív programokra pedig annyi kell, amennyin részt akarsz venni. Szerintem fejenként 15-20e Ft biztos elég sok mindenre.
2011. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. aug. 13. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
15-20 euró azért erős túlzás. Kellenek néha buszjegyek, szabad délután egy extra múzeumlátogatás, fagyizás, néha egy jó hideg sör stb. Szerintem szorozd be 10-zel, de inkább 15-tel.
2011. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
bocs, most látom, hogy elnéztem a számokat. Elnézést kérek.
2011. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a fakultatív kirándulások elég drágák pl: 100USD az egy napos buszos Kairó/fő. a Luxor is kb ennyi Hurghadáról.

Szóval a nagy részét ez viszi el a költőpénznek, a többire (szuvenír, taxi...nem sok kell) Mi 350USD-t vittünk és kb 100Eurót kettőnknek, ebbe belefért a Kairói fakultatív és a Giftun túra sznorizással+az ajándékok, taxizás kb 8x, valamint a vízum.

2011. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!