Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kenyában jártál?

Kenyában jártál?

Figyelt kérdés
Hová érdemes menni?
2011. aug. 25. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én még soha nem voltam, de minden vágyam, ezért sok helyen utána néztem már ennek. Ha a tengerparti részt szeretnéd akkor Mombasa ami megfelelő, ott viszonylag jobb a közbiztonság. Viszont vannak szafaritúrák is ezeket főként a Masai Mara nemzeti parkban mondják jónak. De olvastam már körutazásról is, aminél elindulnak Mombasában és elmennek szafirtúrára, Nairobiba, szóval körbe egész Kenyán.

2011. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem jártam és nem is fogok odamenni. Talán ha majd kísérni fog egy filmes forgatócsoport.
2011. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
legutóbbi 2 nyaralásom alkalmával is ott voltam. Még 1 hely se volt ahova visszatértem, ez az első. A Diani Beach-en lévő Southern Palms Beach Resort nevezetű hotelbe voltam mind2x all incusive ellátással. Csak ajánlani tudom. Nagyon megéri. A személyzet is fantasztikus, a táj gyönyörű, a szafari király! Egyedül a teával vigyázz ha innál, és ha érzékeny vagy, akkor jégkockát se kérj semmibe. Ha bármi kérdésed van írj privit.
2011. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia utolsó, én írnék privit, de sajnos nem tudok. ha engedélyeznéd, akkor özönlenének kérdéseim az utaddal kapcsolatban. köszi!!
2011. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szija! uccsó vagyok, megírtam neked az email címem :) várom a kérdéseket :D puszii
2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi hatszor voltunk Kenyába, de még mindig nem elég!

Fantasztikus ország, egyszerűen imádom!

2011. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!