Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Februárban szeretnénk utazni...

Februárban szeretnénk utazni valahová a párommal. Thaiföld vagy Kenya lenne a jobb megoldás szerintetek, és miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi februárban megyünk Thaiföldre. Nekem valamiért vonzóbb volt és már régóta dédelgetett álmom. Biztos, hogy mindkét útvonal egzotikus és bármelyiket választod, jó lesz! :-)
2011. szept. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha azt írom, hogy Kenya, akkor oda mentek???


Nézegess google eart-öt, képeket, katalógusokat.. és amelyik jobban tetszik oda menjetek.

2011. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg.. a képekből, és katalógusokból nem derül ki semmi.. A lényeg a tapasztalatok, arra lennék kíváncsi, hogy kinek milyen tapasztalata van. Köszönöm.
2011. szept. 16. 18:24
 4/11 anonim válasza:
Thaiföldet választanám mindenképp, Kenyában szarabb a közbiztonság, épp a hetekben lőttek agyon egy férfit, az újdonsült feleségét meg elrabolták, valószínűleg leléptek vele Szomáliába.... De ha ezt leszámítjuk, Thaiföld akkor is vonzóbb szerintem.
2011. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Azért kiváncsi lennék, hogy akit Kenyában elraboltak, azzal mit csináltak? Mert van olyan, aki azért megy Afrikába, mert ott egy nagy majom elrabolja a nőket, és jól megerőszakolja.
2011. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Thaiföldre semmiképp ne menjetek utazási iroda szervezésében, mert annál lehangolóbb élmény nincs.

Kenyába viszont ne menjetek saját szervezéssel, mert ahhoz kell életrevalóság és kalandvágy dögivel.


Előbbit saját szervezésben, túristalehúzó mocskos helyek elkerülésével csodálatos időtöltésben lehet részetek, kerüljétek a nagyobb túristaközpontokat: Pattaya, pukhet, koh samui. Nagyjából ide visznek az irodák is aranyáron. Kísérő nem kell.


Kenyáról nem tudok sokat, de az is érdekes ország lehet, csak legyen kísérőtök.

2011. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Itten nem az a lényeg, hogy valójában hova is mennek el, azt úgysem a kedves kérdező dönti el. Hanem maga a tény, hogy oda mehetnénk ahova akarnánk. Ebben a csóró világban. És pont februárban, amikor idehaza minden hideg, és latyakos. Én Kubát, vagy Brazíliát javasoltam volna, netán Ausztráliát.
2011. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen jól áll a szénád, mind a kettőbe.
2011. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Thaiföld cool, csak sok óvszer és no drog, mert AIDS és lincselés. Kenyába meg inkább ne menj ott a legtöbb a nemi erőszak.. ha férfi vagy ha nő... ha már ennyire teli vagy akkor Azori vagy Seychelles....
2011. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha ilyen jól állna a szénám, hawaii-ra, vagy közép-amerikába mennék gondolkodás nélkül .. nem kell irigykedni azért, mert gyűjtöttem; tervezni lehet.. meg látatlanban ítélkezni.. megdolgozok a pénzemért. Az értelmes válaszokat köszönöm szépen :)
2011. szept. 20. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!