Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Eloszor fogok utazni Mauricius...

Eloszor fogok utazni Mauriciuszra. Haza fele jovet repulo erkezese es a kovetkezo indulasa kozott van harom oram Frankfurtban. Az 1es terminalnal kell le es atszallnom. Eleg lesz ez az ido?

Figyelt kérdés
Az oda utnal a budapesti repuloteren megkapom a frankfurti beszallokartyamat is? Haza fele jovet is megkapom a beszallokartyakat meg Mauriciuszon? Mit kell pontosan tennem ha a frankfurti repuloterre erek? Mivel itt atszallas lesz, nem tudom, hogy hogyan kell eljarni oda es visszaut eseten sem. Szeretnem tudni az utvonalat lepesrol lepesre. Elore is koszonom szepen.
2011. okt. 17. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egybe vetted meg a jegyet,akkor megkapod mindkét beszállókártyát. Akkor csomagodat nem kell felvenned az átszállásnál. leszállsz a gépről, és megnézed egy táblán,hogy melyik kapun fog indulni a következő gép és átballagsz oda. (ha másik terminál,akkor s kisvasúttal átmész) Visszafelé ugyanez
2011. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt.Meg azt szeretnem megtudni,hogy Frankfurtban, az atszallasnal lesz-e ujabb ellenorzes?Ugyannarra a reszre jutok majd ki,ahol mas utasok check in-t vegeznek vagy ezen a zonaban csak az atszallok vannak?
2011. okt. 17. 10:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha egy helyen vettem meg a jegyet, de ket kulonbozo ceg repulojevel utazom,akkor is megkapom a ket beszallokartyat?
2011. okt. 17. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem számodra. Frankfurt az egik leg utas barátabb reptér. Itt az átszálló utasokat várják és eligazítják hova kell mennie. Söt ha mozgássérült vagy vagy kevés az idö mert késik a géped akkor kocsit rendelnek, és terminálon belül az ajtóig visznek.


a beszállókártyát megkapod Ferihegyen mindkét gépre. mikor ide érsz frankfurtba akkor semmi csomagot nem veszel fel, csak megkeresed hova kell menned. ha terminált kell váltani az is ki lesz táblázva, csak abba az irányba menyjél, ha pedig várnak akkor ök úgy is megmutatják az irányt. vissza fele ugyan így.

3 óra böven elég ha nem késik sokat a géped.


sokat utazok frankfurtba és Mo-ra. legutobb a babakocsir vártam és akkor láttam hogy kapunál várják az átszállókat. vagy is ha kis papírral reptéri dolgozó áll a kapunál töle simán megkérdezheted, de lehet ha ott téblábolsz oda is megy hozzád.

2011. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha átszállsz a tranzitban maradsz, nem jösz ki a chek-in részre
2011. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TheAnonymus11. válasza:
igen
2011. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!