Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kenyai nyaralásodról vannak...

Aranka7 kérdése:

Kenyai nyaralásodról vannak jó és rossz tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Hova érdemes utazni, jó szállodát tud valaki egy szuper nyüzsis helyen? Óceánban mikor lehet fürödni, úszni és búvárkodni /snorkelling/ a parton a hotelnál? Tudnak-e magyarul? Van élet esténként a parton, úgy mint a Balatonon? Köszi.
2011. okt. 19. 14:22
 1/4 anonim válasza:

Szia. Én most voltam Kenyában, hatalmas élmény vlt. Mombassa mellett voltunk egy hotelban. Az emberek roppant kedvesek, érdemes velük barátkozni, mert ha olyat fogsz ki, bevisz a szülőfalujába, megmutatja hogy élnek, stb. (azért ezzel vigyázni kell, mert nagyon sokuk pénzért csinálja. eleinte nem értettük, de bármilyen kis kedvességért pénzt kértek, úgyh ezzel vigyázni kell, de van aki nem azért csinálja). A mi hotelünknek volt egy kis tengerparti része, de nem voltak ott sokan, így inkább a helyiek szabad strandjára mentünk (először elég durva érzés volt a sok fekete között egyedüli fehérként.) Mi snorkellingeztünk, a hotel szervezte.

Tudnak-e magyarul? öö hát nem tudom mit gondolsz, h mindenki beszél-e magyarul?:D egy afrikai ország, úgyh nem nagyon értem ezt a kérdést, de nekünk olyan fekete vezetőnk volt, aki turistáktól tanult meg magyarul. Nagyon jófej volt, tökéletesen elvezetett minket, meg tőlünk is tanulgatott szavakat. CSak ajánlani tudom, ha gondolod, előkeresem majd az elérhetőségeit.

Élet van, de fehéreknek veszélyes. Én 16/f voltam, és mindenképp be akartam menni este. Fel is ajánlotta néhány fekete, akikkel összehaverkodtunk, h bevisznek, de persze szüleim nem engedték meg. Ehhez szerintem mindenképp ismerkedj először, ne vágj neki egyedül az éjszakának (mmint úgy értem h fehérek ne vágjatok neki egyedül). Kenyát mindenképp csak ajánlani tudom:)

2011. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el itt az első bejegyzést:

[link]


És minél távolabb menjetek a szomáliai határtól, sajnos most arrafele túl sok embert ejtenek túszul, ölnek meg.

Érdeklődj a nagykövetségen, hol a legbiztonságosabb.


Mikor mennétek?

2011. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"fekete vezetőnk volt, aki turistáktól tanult meg magyarul. Nagyon jófej volt, tökéletesen elvezetett minket, meg tőlünk is tanulgatott szavakat. CSak ajánlani tudom, ha gondolod, előkeresem majd az elérhetőségeit."


Mathias, vagy Johnson volt ez a vezető?

Ha Mathias volt, akkor Vele vigyázni kell, ne tévesszen meg senkit hogy baromira aranyos srác!

2011. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen, Mathias volt, de nekünk nem volt semmi problémánk vele. mért, mi történt veletek?
2011. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!