Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Merjek belemenni egy Kenyai...

Merjek belemenni egy Kenyai utazásba?

Figyelt kérdés

Párom érdeklődését felkeltette és most oda vágyik.Én tartok tőle.

1.sok pénz

2.van egy 6 éves és egy 1,5 éves gyerkőcünk

Olvastam már az előzőekben feltett kérdéseket,de még mindig nem mondok rá igent.

Konkrétumokat szeretnék.melyik szálloda volt jó,melyik túra volt a legjobb.És erősítsetek meg benne,hogy érdemes belemenni,megéri ennyit rákölteni!

2 éve voltunk egyiptomba,imádtam.

a beszámolókat és képeket nézve csodás lehet....de...

Szeretném ha segítenétek.

Köszönöm!!!!


2012. jan. 4. 13:07
 1/7 bánomisén ***** válasza:

Ha te nem akarsz, én szívesen elmegyek helyetted :-)


Ezzel, azt hiszem, válaszoltam is a kérdésedre. Én nem hagynám ki, ha ilyen lehetőségem kínálkozna.

2012. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Kenyában még nem voltam, de más afrikai országokban igen, ez alapján írom le a véleményemet.


Szerintem a gyerekeket hagyjátok otthon, mert ők még könnyebben elkapnak akármit.. Egy afrikai utazás során szinte borítékolható egy hasmenéses gyomorrontás, ez egy kisgyereknek szerintem veszélyes.

Na meg a malária profilaxis se tesz jót a kis szervezetnek.


Ti viszont menjetek el, mert biztosan csodálatos élmény lesz. Viszont nézzetek utána mi a helyzet mostanában az országban, mert én úgy hallom pl hogy az etióp határ mellől egyre több turistát rabolnak el. Szóval oda ne.


Vagy egy csomó szabály, amit be kell tartani, hogy biztonságos útja legyen az embernek, de megéri.

Egy évig éltem egy kicsit délebbre mint Kenya, és azóta is visszahúz oda a szívem. :)

2012. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 válasza:
100%

Megéri. Gyerekeket otthonhagyni egyértelműen, mert az oltások megviselnék őket. Oltások nem ártanak, azért arra is figyeljetek, hogy mennyi az a minimum idő, amíg hat.

Vizet csak olyat igyatok, ami papackozott, és minőségi.


Én indiában voltam, vizet nem is ittam, csak Club Soda-t (coca cola szénsavas vize). Mindent megúsztam, pedig 2

hónapot voltam kint.

2012. jan. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nenya válasza:
35%
Én nem hagynám itthon a 1,5 éves gyerekemet... Ergo: menjetek olyan helyre, ahova ilyen pici gyereket is lehet...
2012. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem hagynád otthon?

Nincs, akiben megbíznál?

2012. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nenya válasza:
1,5 éves gyereket?! Csak azért, hogy elutazz?!
2012. jan. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Arra jutottunk,hogy nem megyünk.Gyerekeknek nem ajánlatos,nélkülük pedig nem megyünk.Majd elmegyünk,ha megnőttek.További szép napot mindenkinek!!
2012. jan. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!