Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Valaki megtudná mondani hogy...

Afrika02 kérdése:

Valaki megtudná mondani hogy hogyan lehet Tunéziába úgy menni hogy nem hotelbe akarok menni? Szóval csak sima repülőjegyet szeretnék venni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 03:49
 1/7 tetro ***** válasza:
57%
veszel repülőjegyet és kimégy.
2012. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet repjegyet venni úgy hogy nem hotelbe akarok menni?Csak utazási iroda által lehet kimenni?Úgy nem hogy csak repjegyet szeretnék és csatlakoznék a turistákhoz stb??????
2012. jan. 11. 02:36
 3/7 tetro ***** válasza:
akárhol tudsz repjegyet venni online. mintha egy vonatjegyet vennél. miért kellene ehhez utazási iroda? keresel egy repjegy elárusító oldalt, van néhány tucat, és veszel repjegyet. nem olyan bonyolult.
2012. jan. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utazási irodától is tudsz csak repjegyet venni. Menjél be, beszéld meg velük.

Kérdezzél meg több utazási irodát is, mert jelentős különbségek lehetnek az árban.

2012. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jofejgyerek válasza:
23%
mond azt hogy menekülsz magyarországról és hogy orbán az elnök és ingyen mehetsz:D
2012. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én többször is mentem Tunéziába nem nyaralni. Átutazóként. Lehet külön repjegyet venni pl. a Bestreisennél, és ha csak oda veszel, akkor általában elengedik a fele illetéket. Ez a legolcsóbb szerintem.
2012. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Igen így a turistákkal megy az ember. Csak Tunéziában szólni kell, h lelécelsz, nem mész a hotelba.

Ja, és ha nem egyirányú jegyet veszel, hanem oda-vissza, akkor ugyanúgy vissza kell jönnöd azzal a turnussal.

2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!