Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek az arab...

Mi a véleményetek az arab (tunéziai) emberekről?

Figyelt kérdés

milyen a természetük a nőknek és a férfiaknak? mit érdemes tudni róluk?

esetleg ismertek arab embert?


2012. jan. 11. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

nekem a párom arab(egyiptomi).

ugyanolyan emberek ők is,mint bárki más.csak más a kultúrjuk ennyi.

én nagyon szeretem a párom,10 éve él itt,a vallását nem gyakorolja szigorúan,szeret és rendkívüli módon tisztel.(én is őt).mellette igazi nő tudok lenni,olyan velem,mint egy hercegnővel.

vannak tudom arab országok ahol nem tisztelik a nőket,de hálistennek az én párom nem ilyen,a lányait sem korlátozza semmiben.

2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod, kialakulóban van a kapcsolatom egy arab férfivel, ezért a te válaszod igazán hasznos volt.

kapod a zöld kezet:)

2012. jan. 11. 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én nyaralás alatt ismerkedtem meg unokatesóm udvarlójával. Kedves srác volt nagyon, és eléggé sajnáltam őket, amiért ekkora nyomorba kell élniük... A szállodában eléggé kihasználták őket, de cserébe tudott tanulni.


Másrészről nagyon vicces volt: a buszsofőr, aki kivitt minket a repülőhöz, társalgási szinten tudott 5 nyelven, plusz arabul. Nálunk igazgató lehetne ilyen tudással :D


Egyébként én szeretem az arabokat, a legtöbbjük kedves ember (közvetlenebbek, mint az európaiak). Volt szerencsém nem turistaként is megismerkedni párral, és semmi baj nem volt.


Az elvakult vallásosok (ahogy szeretik őket lefesteni) meg minden vallásban és kultúrában súlyos probléma. Az átlag arab nem elmebeteg gyilkológép, hanem normális, hétköznapi, élni vágyó ember.

2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én csak a diszkóban és a pályaudvarokon drogot áruló arabokról tudok nyilatkozni. Ők rossz emberek, ne kezdj velük.
2012. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Nekem megvan a véleményem az arabokról! Főleg ha női-férfi kapcsolatról van szó! Hány olyan sztori van mikor az arab összeismerkedik európai/amerikai nőkkel, majd addig amíg udvarol addig kedves meg minden, majd ha meg van az esküvő, akkor megmutatja a valódi énjét! Nem egy magyar nő csak szökés árán tudott megszabadulni arab párjától. Szóval ne legyenek keveredések! A fehér ember csak a saját fajtájával kezdjen.
2012. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

első vagyok.

hát kívánom,hogy te is ilyen szerencsés legyél mint én:)

mi amúgy két éve vagyunk együtt.

2012. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is kívánom nektek,hogy még sokáig legyetek együtt:)
2012. jan. 11. 20:06
 8/13 anonim válasza:
100%
Az én barátom Algír arab férfi, és két éve vagyunk együtt. Teljesen normális kapcsolat, de ő nem gyakorolja teljesen a vallását. Viszont ismerek olyan arab fiút, férfit akit tudom, hogy csak a vízum érdekel, és nem csak Algírokat, hanem tunéziai fiukat is. Azért légy óvatos, a legtöbbjüket csak a vízum motiválja.
2012. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Alkudj vele egy tevére vagy nőre és már is bevágódtál nála!
2012. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyről hallottam: a barátnőm barátnője tunéziai nyaralásán hagyta, hogy elcsavarja a fejét egy helyi krapek. Fűt-fát ígért. Bevitte az ágyába, és 2 perc után elment, majd kiviharzott a szobából, és sose látta többet.
2012. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!