Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy arab sráccal.nagyon kedves,angolul beszélünk,soha nem tolakodik,udvarias.őszintének tűnnek az érzései,de én félek,mert naiv vagyok.úgy érzem szerelmes vagyok.először mondta menjek ki,állja a költségeim.mondtam neki,hogy jöjjön el ő.azt mondja megtesz mindent hogy találkozhassunk.de nem tudom ő hogy tudja ezt elintézni,nekem kell vízumot kérni neki?nagyon félek az egésztől,de beleőrülök,mert szeretem.(Algéria-Setifben lakik)
2012. febr. 7. 09:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

a helyedbe nagy ivbe elkerulnem ha nem akarsz erre a sorsra jutni

[link]

ha olyan naiv vagy hogy "uristen szerelmes vagyok par honap utan"akkor menj az ilyenek megerdemlik hogy nem tanulnak mas hibajabol.

2012. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én nem mennék ki semmiképpen.olvastam ezt a cikket,azért is vagyok megrémülve.de elképzelhetetlen,hogy vannak olyan srácok is akiknek őszinte a szándékuk?és pont azt kérdeztem,hogy ha ő jönne akkor ide magyarországra akkor nekem kellene elintézni a papírokat?azért írtam ki a kérdést,hogy tanácsokat kapjak,köszönöm a válaszod.
2012. febr. 7. 09:59
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
neked nem kell semmit sem tenned. o majd ha nagyon akar elintezi hogy talalkozzatok. egy biztos te ne menj ki hozza es en a magyarorszagi talalkozot is nagyon bebiztositanam.(ismerosok a kozelben) de kezdjuk ott hogy az arabokat elkerulnem elve, lehetne barmilyen kedves aranyos. eleinte persze hogy azok soot tulsagosan is udvariasak, kedvesek hiszen kell nekik az europai vizum. nem veletlenul keresenek europai noket...
2012. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
most lenne egy hülye kérdésem.ha én nem segítek neki vízumügyben akkor hogy tudna eljönni...mindenki elriaszt ettől a dologtól.ennyire jól színészkedne hetek óta ez a srác.egyszerűen nem tudom mi legyen.
2012. febr. 7. 10:42
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rendszeresen írnak arab fiúk ismerkedés céljából.De én nem foglalkozom velük,mert csak 2 okból ismerkednek.Az egyik ok,hogy az ismeretség révén lehetőségük van elhagyni az országukat,és más országba menni(gondolj bele,én Angliában élek,és ők csak vízummal tudnak ide jönni,vagy úgy hogy van egy barát aki meghívja őket)Ez a helyzet Magyarországgal is.Vízum vagy meghívó kell nekik.

A másik lehetőség sokkal durvább.Maga a lány kell nekik Prostitúcióra...

Nem csodálkozom,hogy mindenki óvatos..Ne legyél naiv mert nagyon csúnyán megjárhatod..

2012. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Tudod mi jut eszembe a neten őszinteségről??Hát ez:

[link]

2012. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
köszönöm neketek a válaszokat.Az a helyzet már egy ideje beszélünk,skypon keresztül látjuk is egymást,tehát az a része talán nem kamu.a képei között is a család szerepel és pár barát semmi olyan provokálót nem láttam.ha jól értelmezem mindenkiben csakis negatívum van:(
2012. febr. 7. 10:57
 8/28 A kérdező kommentje:
és akkor mégis ,hogyan deríthetném,ki hogy milyen szándékai vannak.
2012. febr. 7. 11:00
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor mesélek neked valamit az őszinteségről.20 évvel ezelőtt a barátnőm német fiúval ismerkedett meg.Igaz skype meg net nem volt,de voltak levelezések,telefonok.A német fiú eljött Magyarországra is nyaralni 2-3 hetet.Nagy volt a szerelem.Majd újra levelezések,telefonok,és újra és újra eljött a srác..Mindenki(még én is) egy vidám,jópofa srácnak ismertük akin látni,hogy imádja a barátnőmet.

A végén megbeszélték,hogy a barátnőm is kimegy Németországba,hogy ő is megismerhesse a srác szüleit,hiszen elég komolyan gondolják a kapcsolatukat.Kiment.Pár hónappal később az anyja heteken át mindenkit felkeresett,hogy hallottunk-e valamit Katiról.De senki nem kapott tőle sem levelet,sem telefont.Már a rendőrség is kereste,de semmi..AZ anyja majdnem 1 évig élőhalott volt,és szinte minden nap sírva állt a suli előtt(szakközepesek voltunk,neki is jönni kellett volna suliba) hátha a lánya ott lesz,vagy valamelyikünk jön egy jó hírrel.Majd egy este csörgött a telefonunk,és az anyja volt.Elmondta,hogy Kati X.kórházban van,ha gondoljuk meglátogathatjuk..Jót tenne neki ha barátok vennék körül.Elmentünk,és sírva jöttünk ki a kórházból.Katiból aki egy csinos,szép lány volt a kórházban csak egy idegroncsot láttál.Egy lefogyott,szétvert arcú lányt akinek a szeméből már kihunyt a vidámság..Amikor meglátott minket csak elfordult és sírt.Később tudtuk meg,hogy a srác csak hülyítette.Amikor kicsalta Németországba,kiderült nem a családnál fog lakni hanem egy bérelt lakásban több lánnyal összezárva.Drogoztatták,megverték,mert nem akart qrválkodni.Elvették az útlevelét,és minden lépését figyelték,hogy ne tudjon megszökni.Megtörték.A végén egy kuncsaft mentette meg végül.Elmondta neki,hogy kényszerítik,és kérte vigye el a magyar követséghez.A pasas megsajnálta,és elvitte.Így tudod haza jutni..Kati sosem lett többé önmaga.


Én is azt mondom,hogy nagyon óvatosnak kell lenni,főleg az arabokkal,mert ők ilyen téren rosszabbak mint mások..

Hogy mennyire lehetnek az emberek őszinték..Hát van rá példa sok,hogy sokszor elég későn vesszük észre a csapdát..

Én tuti,hogyha Magyarországra is jönne az arab férfi csak nyilvános helyen,és csak úgy találkoznék,hogy még 1 percre sem maradnék csak kettesben vele.

Ha kicsalna az országába,azt is csak úgy tenném meg,hogy magam keresnék szállást,és NEM MENNÉK EGYEDÜL.

2012. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,nagyon tanulságos volt.akkor azt hiszem megpróbálom elfelejteni
2012. febr. 7. 11:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!