Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mi a véleményetek az egyiptomi...

Mi a véleményetek az egyiptomi Sea Gull Hotel & Aqua Park - ról?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Sok csótány kóricál benne éjszaka.
2012. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most ez komoly? vagy poénos kedvedben vagy?
2012. márc. 5. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, az ott "normális" tehát vigyél DDT-t.
2012. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én csak kívülről láttam, de nekem nem szimpi, hogy pont a város közepén van, és ha kijössz az utcára nincs egy szép előtere, vagy első kertje a szállodának, hanem egyből a koszos utcára csöppensz. Szerintem ami a legjobb, az a Makadi Palace (nr.1.) és a Hilton, bár ez a legfelső kategória, de szerintem az se mindegy, hogy milyen a környezete. Sok jó szálloda van amúgy...
2012. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha Kairóban jársz, akkor ajánlom a Hotel Sheratont, vagy a Hotel Nil Hiltont (szobától függően kb.napi 40 USD).

Ha Vörös-tengeri csendes luxusra vágysz, akkor a Szueztől délre kb. 40 km-re lévő Aym Sokhna faluban a Hotel Ramadan-t. Ide csak egyénileg juthatsz el, de megéri.

2012. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Sea Gull nagyon jó :):):) 3 évell ezelőtt 2 hetet voltunk ott.
2012. márc. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Válassz valami drágábbat. Egyiptomban normális ember nem költözik be négycsilagos szállodába, az afrika. Ne nagyon számíts európai viszonyokra. Főleg most.


Különben sehol nem "normális", hogy csótányok mászkálnak, ha ilyen van, verd ki a raplit a recepción.

2012. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a csótányok bármelyik szállodában előfordulnak. A Sea Gull szerintem nagyon jó szálloda, elég nagy, szóval kisebb az esély, hogy unatkozni fogsz. valamint szerintem az elhelyezkedése is, jó, mert a város szívében van, központ helyen, vagyis minden közel van! nem kell olyan sokat költeni taxira, ha a városban akarsz sétálni, vásárolni, vagy bulizni. én eddig csak jót hallottam a Sea Gullról, pedig igen sok ismerősöm megfordult. Ha arra jársz, javaslom, hogy próbáld ki a búvárkodást, felejthetetlen élmény. Ha magyar vezetést szeretnél Tudom javadolni a Dugogng Clubot, a Dive 4 You-t, illetve a Sea Gull szállodától kb. 2 szállodányira lévő Woodoo Dive Centert. ez egy holland bázis, de van magyar vezetőjük, és nagyon jól dolgoznak.
2012. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yukióóóó ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz ami szállodánkban egy előttünk egy akkora patkány rohant át , hogy nem tudtuk el dönteni ,hogy macska volt vagy patkány ( SIDBAD AQUA ) ja 5* szállodáról beszélünk !! De ez volt a legkisebb probléma ! A sea Gull sztem is egy nagyon jó szálloda bent a város szívében , csak ne utcai szobát kapj vagy adjál pénzt , hogy ne azt adják ,mert ott egy vagy kettő sör bár működik ami hajnalig van nyitva tehát pihenés akkor ki lőve !!!!
2012. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!