Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom, Hurghada?

Egyiptom, Hurghada?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy kb. 2 főre 8 nap 9éj mennyibe kerül Egyiptomban(Hurghada)? Láttam olcsó szállás lehetőségetek és az érdekelne leginkább, hogy a költő pénz az mennyi ami elég erre az időszakra? Szuvenirt csak apróságot (mágnes stb.) hoznánk haza...


2012. márc. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan szállást foglaltok amiben benne van a reggeli+vacsora (nagyon ajánlott) akkor egy 9-10 körüli reggelivel és egy viszonylag korai vacsorával szinte ingyen kihozzátok. Csak tudni kell nemet mondani a tukmálóknak. Na abból lesz elég. Taxi 1-200 Ftért hoz visz a városba, ahol nincs semmi amúgy se. Ha nem utazgattok a környéken, csak tengerpart, akkor a pár üveg vízen kívül semmi se kell.
2012. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 nap, 9 éj kicsit érdekes lenne, de kb. 200-250e Ft-ból jön ki egy hét 2 személyre, normális 4*-os szállodában.
2012. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nevetségesen olcsó a reális ottani ára mindennek. Persze a turistákra szeretik 10X-es áron rásózni a vackokat, de még úgy is olcsó európához viszonyítva.

Én másfél éve voltam kint, és egyedül amik sokba kerültek azok a fakultatív kirándulások. Akkor volt az ilyen Luxor, Kairó 1napos buszos kirándulás 100 dollár/fő. persze vannak olcsóbbak is (Giftun sziget=>kihagyhatatlan, vagy 4 sziget túra)

Taxira, ajándékra nem kell sok pénz.

2012. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha vásárolni akarsz, akkor ott az üdülőkörnyéken ne tedd. Ott minden 10× annyi. Menj be nyugodtan a helyi busszal, amivel az ottani emberek utaznak, a városba. El Dahar. Ott mindent jóval olcsóbban meg tudsz venni. Teljesen veszélytelen, és nagyon kedvesek az emberek. A buszos pedig szól, h hol szállj le, ha szólsz neki, hova akarsz menni. A buszjegy pedig tök olcsó.
2012. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

8 nap 9éj? Olyan nem nagyon lesz, 8 nap 7 éj jellemzőbb. Ha 9 éjszakát akarsz, akkor 11 napos utat kérj. Az utazási irodák kiírt áraira kb 80-100 ezret még számoljatok rá (vízum, reptéri illeték, kerozin pótdíj, biztosítás, pingvinvédemi adó, mittudomén).


És szorítsátok meg kicsit a töküket, nekem tegnap küldtek egy egyhetes kétfős egyiptomi nyaralásra egy 690 e-es árajánlatot. Mondom hova ment ezeknek az eszük.


Még esetleg érdemes lehet ausztriai irodákban szétnézni, azok állítólag olcsóbbak (mondjuk én nem látom).

2012. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!