Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mikor érdemes foglalni?

Mikor érdemes foglalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyiptomba szeretnék menni nyaralni szeptember végén, október elején. Mikor célszerű foglalni, hogy legyen hely? Melyik utazási irodát ajánljátok?
2012. márc. 26. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Best Reisennel voltam korábban és minden rendben volt.

Figyelve az árakat szerintem 2-3-4 héttel korábban érdemes csak foglalni, amikor már a last minute árak vannak.

2012. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ hányan mentek és hogy milyen jellegű szállást szeretnétek. Ha csak ketten mentek akkor nem kell sietni, és figyelni kell az árakat, ha van valami jó le kell csapni rá.
2012. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hurghadába szeretnénk menni hárman, 5* szállodába a megfelelő szolgáltatás végett. A Titanic Beach-et választottuk. Akkor ezek szerint nem kell tartanom attól hogy később nem lesz hely kora őszi időpontra ha kb egy hónappal előtte foglalom?
2012. márc. 26. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt biztosra nem lehet kijelenteni, de más szállodában biztosan lesz hely. Kérdés, hogy neked megér-e jelentős felárat az ha biztosra mész.
2012. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyaralás szempontjából nem sporolok, nem vagyok a magam ellensége, mindenféleképp ide szeretnék menni. Ha most foglalnám le, akkor mindennel együtt jönne kb 180e/fő-re a neckermannál, de még megnézem más u. irodánál is.

Köszönöm a válaszokat!!!

2012. márc. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!