Kezdőoldal » Utazás » Afrika » FENTOS! Az egyik családtagom...

Totalbueno kérdése:

FENTOS! Az egyik családtagom kiment Algériába, ismerősöktől csak rosszat hallottam az arabokról. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

veszélyek..stb.

Egy férfi hívta ki, most még kedvesek vele, kiszolgálják,6nap elteltével olyan képet raktak fel: srácnak fegyver van a kezébe. és közbe mással is levelezik azaz arab hogy ő is menjen ki.



2012. ápr. 7. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Algéria egy nagyon veszélyes afrikai-arab ország. Egyetlen egy szervezet sem ajánlja az országba való beutazást. Amennyiben mégis utazott, így övé minden felelősség.
2012. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

és van esély rá hogy az a család is olyan mint a többi?

most az van hogy 2hónapja beszéltek és kiutazott 1.-én

már csináltak 1-2durva képet mikor melette áll egy fickó a kezébe meg fegyver, aztán közbe más csajokkal is levelezik és ki akarja hívni..

tudni szeretném mire számíthatok,elvileg MOST MÉG mindenki nagyon kedves vele tálcán kaja,stb. de a férfi a faxot kéri tőlem a vállási papírokat hogy össze tudjon házasodni az anyámmal, de én itt olyanokat olvastam, hogy velük is ez volt, kihívták,kedvesek voltak, de mikor hozzáment az arabhoz akkor ütötte-verte..

2012. ápr. 7. 16:21
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért remélem nem történik semmi baj és vissza tud jönni, de ha most nem megy hozzá, nem is tudna mert nincs elválva és itt mo-on megbüntetnék, de nem is ez a lényeg, hanem ha nem megy hozzá kitudja mit csinálnak vele, nincs tapasztalatom milyenek csak így emberektől hallottam hogy milyenek, de van aki azt írta hogy rendesek meg az régen volt mikor erőszakosak voltak,stb.
2012. ápr. 7. 16:22
 4/15 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom. Vannak arab osztálytársaim és tök rendesek kitűnő tanulók. A Családjuk is tök normális. És az összes rokonuk rendes és normális. Gyakran utaznak ki és szeretnek is ott lenni. Az hogy van között terrorista ez olyan mint hogy nálunk vannak rablók bűnözők és gyilkosok. Egyik sem hangzik jobban. Csak az emberek mindig a rosszat hallják meg -.- Ne aggódj nem lesz baja :)
2012. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azért amiket leírtál, egyáltalán nem biztatóak...
2012. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, reméljük nem lesz semmi:)
2012. ápr. 8. 01:36
 7/15 anonim válasza:
92%

Nem lesz semmi baja. De óvakodjon Chlef városból valóktól, őket még az algériai arabok sem kedvelik. Kint az hogy fegyverrel fényképezkednek nem nagy ügy, az olyan mint nálunk jó autókkal fényképezkedni. Más kúltúra ezt tudomásul kell venni.

Összeházasodni kint nagyon bonyolult ezt intézem magamnak most, úgyhogy jól tudom, és egy hónapnál tovább nem maradhat úgysem. Voltam kint tavaly én is, és nagyon kedvesek, csak a média próbálja elhitetni az egész világgal hogy minden arab rossz. Az élet ott is van akinek könnyü, van akinek nehezebb, mint nálunk, de az a fajta szegénység nincs ott mint nálunk. Úgy értem ott senki nem hal éhen ha egy-két hónapig nem dolgozik. Ne féltsd őt, főleg ha másoknak is irkál a pasi, gondolom a Tagged nevü oldalon ismerkedtek meg, és az tele van ilyen vízum vadász pasikkal. Az biztos, hogy anyukádnak haza kell jönnie, max egy hónapot maradhat, és ha házasodni akarna ott elötte haza kell jönnie, és az azt követő papírmunka annyira bonyolult és sok utánajárást igényel, hogy addig anyukád is megúnja ha nem nagy a szerelem, és kiderül a pasiról is hogy milyen is valójában.

2012. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

KÖszi a válaszodat, sokat segítettél főleg ha veled is most ez van meg volt:) megnyugtatott azóta ő is hogy nagyon normálisak vele és az egy kisebb város talán falu ahol van..és a pasi is rendes, kiszolgálják meg minden:)

és köszi még1x a kommented

2012. ápr. 9. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem személyes tapasztalatom nincs, de arról nem hallottál még h egy arabnak akár több felesége lehet vagy van is? Úgy hogy ne lepődj meg ha másnak is ír és esetleg őket is feleségül akarja venni. Egyik osztálytársam apukája is arab és neki is állítólag két felesége van, ez az araboknál elfogadott tény. Viszont ők kedves emberek és pénze is van az arab hapsinak. Az biztos hogy nem minden arab terrorista akadhat köztük egypár persze, de nem ez a mérvadó.
2012. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Van egy jó kis film "Lányom nélkül soha" amit érdemes megnézni.
2012. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!