Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mit érdemes tudni Djerba...

Mit érdemes tudni Djerba szigetérôl (Tunézia)? Megéri ott nyaralni? Milyen tapasztalatotok van a szigettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 10:04
 1/3 anonim válasza:
Megéri, jó szolgáltatásokat adnak :). A kontinensre könnyen át lehet jutni (van egy híd a tenger(b)en, már csak azt is megéri megnézni), vagányak a kirándulások, szóval aktív pihenésre tökéletesen alkalmas :).
2012. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én voltam 4 éve az akkori Prima Life Garden Park hotelben.

A tapasztalatom alapján azt mondanám, min 4 csillagos hotelbe menj.

És ha teheted június és augusztus között.

Akkor van a legjobb idő.

2012. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yukióóóó ***** válasza:
Mi októberben voltunk nem az a rekkenő de jó rövid nadrágos sétálós idő volt a tenger picit akkora már lehűlt de a medence fűtött volt már akkor ! A városba mindenféle kép be kell menni ott a nagy nyüzsi ! Sztem nagyon jó egy 1 hetes nyaralási célnak kitűnő !!A szállodánk 4 csillagos volt , jó kaja tisztaság csak sok macska nekik szent állatuk ne bántsátok őket mi csak le spricceltük vízzel őket ,tevegelni is voltunk a sivatagban az is nagyon jó volt , mionden fakultatív programot az idegen vezetőnél tudtok be fizetni !!! Jó nyaralást !!!
2012. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!