Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hova érdemes utazni szeptember...

Hova érdemes utazni szeptember végén, Egyiptomba vagy Tunéziba? és miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyiptomban sokkal szebb a tenger,a part, Tunézia viszont olcsóbb.
2012. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tunézia szerintem annyira nem jó. Nálunk Törökország, Egyiptom, Görögország, Spanyolország, Tunézia a sorrend
2012. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyiptom történelmi jelentôsége vitathatatlan,de olyan helyre akarunk menni ahol szép a tengerpart,fehér homok,kék víz:).Egyiptomban hova érdemes menni?
2012. jún. 16. 13:34
 4/18 anonim ***** válasza:

Fehér homok a Seychelles -szigeteken van:)))

Egyébként Egyiptomban bárhová. Tunézia szeptember végén már hűvösebb. Nézd meg az index fórumokat.

2012. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a Seychelles-szigetek kilőve!:)szerintem marad Egyiptom,vagy még szóba jött Törökország,csak ott az idő már nem elég jó szeptember végén!szóval Egyiptomban szinte bárhová érdemes elmenni?te hol jártál ott,és milyen volt?
2012. jún. 16. 20:25
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyiptomban ha homokos partot szeretnél, akkor Hurghadába, ha korallos partot akkor Sharm el Sheikh-be.
2012. jún. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne eszetlenkedjetek, Tunéziában pillanatnyilag béke van, Egyiptomban éppen kitörőfélben van a polgárháború. Kairóban a Tehrir téren ismét fegyveres összecspások voltak, tegnap is. Azt naivitás hinni, hogy Kairótól 250 k m-re, pl Hurghadába nem terjed át a zűrzavar, majd pont a magyar nyaralóknak bitosítanak repteret ! Manapság Európában is van ahol szrájk, fegyveres események vannak!
2012. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

folyt. m pupil

mielőtt társasútra jelentkezel légy nagyon körültekintő, ha pl. fegyveres események, földrengés stb. miatt elmarad az út -- úszik az egész pénzed, erre NEM érvényes a biztosítás!

2012. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez butaság, amit írsz, mármint ami a fegyveres harcokat illeti...
2012. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia,

Egyiptomba most megyek, Tunéziában voltam, nem jött be. Törökország nagy kedvencem, messze a legjobb szerintem.

Egyébként meg Egyiptom jórészt a tengerparti turizmusból él, tehát, nem valószínű, hogy nem védik. Másrészt Kairó 16 milliós város , ha balhé van,nyilván ott a gócpont.Nem kell megijedni, hogy bajotok esik, nem lesz semmi. Én már végigjártam Kurdisztánt, Irakot, Iránt,Szaúdot, Szomáliát ( ezt pont amikor fegyveres katonák kséretében lehett csak járni-kelni) és mégis itt vagyok. Csak nyugi és jó választást!

2012. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!