Kezdőoldal » Utazás » Afrika » TUNÉZIA? Tanácsot szeretnék...

TUNÉZIA? Tanácsot szeretnék kérni tőletek: szeretnénk elutazni valahova külföldi útra 2012. 07-08 hóban, szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
TUNÉZIÁT is néztük többek között, az ára és közelsége miatt is. Sokan mondják, utazási iroda is, hogy nem veszélyes odautazni, az üdülős része biztosan nem: pl. Sousse, Monsatir. Stb. Ám a Magyar Külügy honlapján, e hónap elején "itt még kijárási tilalom volt". Tavaly nem is javasolták az kiutazást. Kérem azok véleményét akik nem régen üdültek, voltak kint, hogy véleményük alapján ilyen értelemben milyen a kint tartózkodás, a kiutazás, illetve a fakultatív programokra való csoportos elmenetel kint jelenleg? Elnézést az esetleges hülye kérdésért, de még csak a közelben voltam külföldön /Horvát/ és ott ilyen jellegű félelem, gondolat fel sem merült. Kö. M a válaszokat!

#Afrika #Tunézia #Tunéziai üdülés
2012. jún. 28. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
No,akkor kezdjuk.Afrika és foszezonban nagyon meleg van.Persze a tengerparton ki lehet bírni.A hotelok szépek,csak ne nézd a szomszédos portát...mert ott szemét...Soussen voltam,nyugodtan járkálhatsz..feltéve ha hagynak,mert lovaskocsisok állandóan leszólítanak.Egyszer látni kell Tunéziát..de csak egyszer.Tobbet nem mennék vissza,budos,koszos ,szegény országhOTEL SZOLGALTATASSAI JOK.
2012. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Biaa*-* ***** válasza:
100%
én már voltam eg szer sousseban de 2012.07.27- utazunk ki még 1x ..szerintem hihetlenul joo.:)
2012. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Elvileg mi is kb. akkor mennénk, legalábbis a járatok minden utazási irodában kb. így mennek. Gondolom egy charter gépet töltenek meg többen.... :)
2012. júl. 2. 14:28
 4/5 anonim válasza:
Ha bizonytalan vagy inkább ne menj!
2012. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sousse, Monastír veszélytelen. A fővárosban vannak zavargások. De a rend őrei még idejében elnyomják őket.

De nagyon jó kis hely Soussa. Nyugalmas, tiszta a nyaralós környék.

Monastír is jó.

De az árusokkal vigyázni kell, mert pl. az ezüst cuccokat hajlamosak kicserélni nem ezüstre egy alkalmas pillanatban.

2012. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!