Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunéziába sousseba megyünk...

Biaa*-* kérdése:

Tunéziába sousseba megyünk nyaralni (2012. 07.27-. ) a marhaba beach hotelbe dino clubos 4* valaki volt már ott? Vagy esetleg sousseba? Milyeb a környék? árúsok? Mindent amit tudni kell irjatok le legyszi.

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm.:)
2012. júl. 1. 09:14
 1/6 anonim válasza:

Mi ott voltunk nászúton :)

Nagyon szuper hotel,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk.Félpanziós ellátás volt,svédasztalos menü,nagyon sokféléből lehetett választani és minden nagyon finom volt.A szoba is frankó volt,jól működött a légkondi is,minden nap takarították,naponta kaptunk tiszta törölközőt stb.Minden este volt animáció!

Ha van még kérdésed,írj! :)

2012. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi.:) milyenek az arusok?tenyleg eroszakosak?
2012. júl. 1. 19:57
 3/6 anonim válasza:
2004-ben voltunk Sousseban, mi nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos a magyar ember mindenütt a hibát keresi, anélkül pedig nincs szállás-vagy menjen 5*-ba! Sousse jó hely, az árusok próbálják a turistákat vásárlásra bírni, de haladjon tovább az ember, vagy csak intse le őket határozottan! A szállások szerintem jók, légkondi, fürdőszoba van, törölközőt-ágyneműt cserélnek-a barátnőmék tavaly voltak ahová ti mentek hotelben, nekik tetszett minden, mi a Riad Palms-ban voltunk anno, az is jó volt. Mi most szombaton 7.-én megyünk Sousseba a Hotel Maraboutba....azóta biztos sokat fejlődött a város, megnézzük! Arra vigyázzatok hogy mindenből sokat lehet alkudni, és kitartónak kell lenni,akkor adják jóval olcsóbban is. Ételek jók, bár mi utcán nem ettünk soha csak a hotelben. Tevegelni érdemes elmenni, azt mindenki élvezte! Jövő szombaton jövünk haza, majd jelzek hogy milyen +változásokat láttam-éltem meg.
2012. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hehe koszi.:) majd irj privit hogy milyen volt.:) oks?
2012. júl. 3. 22:30
 5/6 anonim válasza:
Én a Marhaba clubban voltam nyagyon klassz hely..
2012. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
en is ott voltam.
2012. aug. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!