Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egy egyiptomi 5 csillagos...

Egy egyiptomi 5 csillagos szálloda, az tényleg a magyar 3 csillagosnak felel meg? Ja és még annyit szeretnék, hogy mennyi a tengerre néző szoba felára?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a szobák minőségét nézzük, akkor kb. igen.

A közös területek, az éttermi tálalás magasabb színvonalú.

2012. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, és a tengerre néző szobát helyben érdemes elintézni a recepcióssal némi borravaló ellenében.
2012. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nos hát én hallottam,vagyis olvastam,hogy valakik szerint az ottani 5 csillagos az nem felel meg az itt lévő 5 csillagossal, hanem sokkal de sokkal jobb.Mások szerint az ottani 5 csillagos az itt magyarországon egy 4 csillagossal felel meg. Szóval én sem tudom, hogy kinek higgyek,de mi is a családdal most fogunk menni Egyiptomba 11.-én indulunk.
2012. júl. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az 5 csillagos szállás teljesen jó. Kisebb esztétikai dolgok esetleg vannak. pl: csunya a fugázás vagy hiányzik egy darabka a tükör sarkából. Na ilyenekkel nem foglakoznak, de egyébként tiszta jól felszerelt szobák. A lényeg hogy 3 csillagosban nem szabad ott menni. Én egyet láttam kivülröl... Hát be nem mentem volna....

Sokszor adnak eleve tengerre nézöt még ha nem is szemböl.hanem ha oldalra nézel ott a tenger.

2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mövenpickbe menjetek, mi is abban voltunk. Azt nem fogjátok megbánni. :)
2013. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!