Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hastáncruha. Egyiptom, Tunézia?

Hastáncruha. Egyiptom, Tunézia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyaralni megyünk idén a párommal, és arra a helyre szeretnék menni, ahol tudnék venni igazán szép egyiptomi hastánc fellépőruhákat.

Van aki szerint teljesen ugyanaz a két ország, csak Tunézia olcsóbb, de van aki meg azt mondta, hogy Tunéziában nincs is úgynevezett "bazár-sor", ahol tudnék venni ilyesmi cuccokat.


Aki esetleg volt mind a két helyen, az tudna Nekem segíteni annyiban, hogy tényleg ugyanazt találom mindkét országban??


Köszönöm szépen előre is!! :)


Üdv.


2012. júl. 19. 22:10
 1/4 anonim válasza:
38%
Egyiptomba nagyobb a valasztek, Tunis is van de nem annyi is es oda is egyiptombol viszik. Egyptomba jo minosegu es szep es olcsobb is. Tunis van olcsobb de nem jo minosegu.
2012. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Biaa*-* ***** válasza:
54%

hahaha..te jo nagy hülyeséget mondtál...-.-


nem igaz...tuneziaba es egyiptomba is van,mivel arab ország.. ugyanojan minőségű=kinai. de en mindketto helyen voltam es sokszor talalkoztam hastancos ruhaval.:)

2012. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Biaa*-* ***** válasza:
54%
amugy epp az hogy tuneziaba sokkal tobb a bazarsor mint egyiptomba...
2012. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom okos tojás mit hülyézed a másikat főleg, ha nem tudsz helyesen írni.

Egyiptomban vannak csúcs kategóriájú hastánc ruhák.

Neves tervezőktől is vehetsz mint pl. Sahar Okasa.

Ezek mondjuk többszáz dollárba kerülnek. Attól függ mennyit tudsz rákölteni.

A kínaitól nagyon messze van. :D

Khan El Khallili bazár tökéletes erre, de jól nézz körbe. A Sahar ruhák meltartója pl belülről speciálisan emelt, egész pici mellből is keblet varázsol. Alkudj jóóóó pofátlanul!!!

2012. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!