Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba érdemes-e előszezon...

Egyiptomba érdemes-e előszezonban utazni, mondjuk március-április környékén, mik a rossz illetve jó tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sok helyen próbáltam olvasgatni erről de mindenhol csak pár szót találtam és kíváncsi lennék több ember véleményére. Eredetileg ősszel akartunk menni, de sajnos nem úgy alakulnak a dolgok, anyagi gondok...és talán tavaszra sikerül összespórolni a pénzt rá. Szerintetek érdemes akkor menni? Fürdésre alkalmas a víz már?

Köszönöm.



2012. júl. 20. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem március még korai, áprilisban már talán jó, de én nem mennék május előtt.
2012. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már voltam március közepén (sharm El sheik)

A parton 28 fok volt. Bementünk sivatagi túrára, ott 32 fok volt. Kicsit szelesebb az időjárás. A víz kb. 24 fokos volt (Adriai tenger nyáron hűvösebb).

Nem volt tömeg. Olcsóbb volt a szállás. Jobban lehet a túrák árából alkudni.

Amennyiben sivatagban is szeretnétek túrázni, akkor az előszezon sokkal jobb, mert különben meg lehet főni :)

2012. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mi is Sharm el sheikh-et néztük. Ti melyik hotelben voltatok? Mit ajánlatok? Mire figyeljünk jobban oda választásnál?
2012. júl. 20. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt jó tudni, hogy Sharm el Sheikh-ben főleg korallos part van, míg Hurghadában homokos és ott melegebb is a tenger egy kicsit.
2012. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a Svoyban voltunk, az nagyon szép volt. A parti szakasz is szép és élő korall van a part mentén. A turisták még nem pusztították le. Van egy muksó aki ott ül a parton és az a munkája, hogy védje a korallt a sok hülye európaitól. Egyik barátom most volt áprilisban ugyan itt. Azt mondja, hogy még mindig ép a part.
2012. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hurghada-t ajánlom,mi április közepén voltunk.Nagyon jo idő volt,a tenger is kellemes.Annyi az előnyötök,hogy nincs túl sok ember,mivel előszezon.Sok fakultatív program van.Ha érdekelnek a részletek,szívesen írok ha érdekel.
2012. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!