Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tranzit vízum Algériába 4-5...

Tranzit vízum Algériába 4-5 napos kint tartózkodásra - beszerezhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy Tunézia-Algéria hátizsákos utazást. Tunéziába érkeznék repülővel vagy komppal, bejárnám az országot, majd átmennék Algériába (busz, vonat), megnézném Algírt és Orán városát. Végül Oránból repülnék vissza (Brüsszelbe).


Szerintetek ki lehet könyörögni az Algír követségen egy kb. 5 napos tranzit vízumot? Az Oran-Brüsszel repülőjegyet be tudnám nekik mutatni (ha kell a Tunéziait is). Tranzit vízumhoz ugye nem kell meghívólevél (és szállásfoglalás)?


Sokat utaztam már - Afrikában is, így tudom, mit is szeretnék. :-) Lehetőleg olyanok írjanak, akik a fenti kérdésekre tudnak konkrétabb információt. Köszönöm!



2012. júl. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a Magyar Nagykövetséget Algírban


[link]

2012. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a magyar követséget Algirban, ők algériai állampolgárokkal foglalkoznak, sokkal logikusabb ha az itthoni algériai követséget hívod fel.


Meglehet próbálni hogy az algériai követségen bemutatod a repjegyeidet, de jobbak lennének az esélyeid ha Algériába repülnél és onnan mennél Tunéziába, én úgy kaptam(nem Mo-n) hét napos tranzit vízumot hogy Air Algeriével repültem Algirba és jófej volt a nagykövet hogy hét napos tranzit vízumot adott.

2012. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 7 napos vízum nagyon jó lenne, de 5-6 is elég. Nem kértek Tőled semmilyen dokumentumot (repülőjegy, buszjegy Tunéziába stb.), amivel igazolod, hogy elhagyod Algériát?
2012. aug. 26. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kértek semmit, persze egy arab/afrikai vízum megszerzése mindig lutri ahol a legfontosabb faktor hogy milyen a nagykövet kedve amikor igényeled a vízumot.
2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!