Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ki melyik afrikai országban...

Ki melyik afrikai országban járt, miért tetszett vagy nem tetszett?

Figyelt kérdés
Szeretnék hallani pozitív-negatív élményeket afrikai utazásokról.
2012. júl. 28. 22:38
 1/10 anonim válasza:
Szia:) Én Tunéziában és Egyiptomban jártam többször.Hát rosszat nem tudok írni egyikről sem:)) .Legelső repülések Tunéziába vesetett,és olyan jó élményeim voltak,h azóta már voltam ott többször.A tenter*.*Talán amennyi tengerbe fürödtem ,a Földközi a legjobb :D.Szóval Tubéziába nem leget csalódni,viszont ha oda ellátogatsz,akkor már érdemes min.4csillagos hotelbe menni,mert a többi országhoz viszonyítva ,a 4. től kezdődik a megfelelő..Egyiptom,az se rossz sőt ,a kaják , a szórakoztatás,piramisok, Vörös-tenger ((: Gyönyörű,ahogy ragyog ,egy baja van ,h nagyon gyorsan mélyül.2 m után már nem ért le a lábam... Se lehet ,h csak mert olyan részt fogtam ki. Saeretem mindkettő országot,nagyon kedvesek az emberek is ! (:
2012. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem még sokszor visszatérsz mindkét országba:)
2012. júl. 29. 02:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tipikus turistakent mesz, akkor olyan elmenyed lesz, mint az elsönek. En helyi lakossal mentem es lattam az orszag(tanzania) azon reszeit is, ahova a tipikus turista nem megy el. Ha kalandvagyo vagy es nem zavarnak a kellemetlensegek, akkor tetszeni fog Afrika. Nekem elsöre nem jött be. Talan ha legközelebb megyünk, akkor mas lesz, mert tudom mire szamitsak. Ill.legközelebb csakis hotelben fogok megszallni.
2012. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ma 12:54!


Köszi a választ, volt szerencsém Afrikában járni(legtöbbet észak,és nyugat-afrikéban), Tanzánia még nem jött össze.


Melyik részeket ajánlod?

2012. júl. 29. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem kenyai, évente egyszer-kétszer megyünk haza. Illetve, ő haza én az apósomhoz, anyósomhoz, sógoromhoz. :-) Legutoljára június-július fordulóján jártunk ott. Ha érdekel bármi, írj privátban! :-)
2012. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
40%
Én még nem voltam,de ettem onnan cukrot ami iszonyú volt. Inkább ne kóstoljátok.
2012. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. júl. 31. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi elsőnek Tunéziában voltunk, jövőre Egyiptomot tervezzük de...meg kell mondjam nekem egyáltalán nem jött be főként az emberek viselkedése...iszonyú, hogy mit művelnek...erőszakosak és mindenhol kosz van..Egyedül a két napos szahara túra érte meg, fárasztó volt de szép! A tenger koszos volt, és semmi élővilág nem volt benne, többet nem mennék vissza, bőven elég volt egyszer...arról nem is beszélve, hogy ha nő vagy akkor le sem sz*rnak sok helyen, még a szállodában sem..

Egyiptomba csakis a tenger miatt szeretnék elmenni, de bazározni és az emberek közé biztos, hogy nem fogom kitenni a lábam még egyszer! Max fakultatív programok keretein belül. De legalább most már tudom, hogy mire számíthatok... :D így lehet, hogy kicsit egyszerűbb lesz...

2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Utolsó, ha ezek az élmények neked kellemetlenek, akkor ne menj Törökországba, mert nem fogod bírni, amikor el akarnak cserélni 2 kecskére :)
2012. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pub ***** válasza:

Egyiptom: búvárkodni jó

Tunézia: bejárni az egészet egy hét alatt alkudni a szukban, jókat enni.


Szíria: csodálatos ország volt a viszály előtt, ah egyszer vége lesz biztos érdemes lesz menni, bár sajnos már nem lesz olyan mitn előtte.:(


Dél Afrikai Köztársaság: nem olcsó, de sok a látnivaló2-3 hét kell rá. el kell menni szafarizni, megnézni a Jóreménység fokát, felmenni a hegyre Cape tOwn ban és elmenni a Roben islandra ahol Mandela volt börtönben.

2012. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!