Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomban 4-5 csillagos...

Egyiptomban 4-5 csillagos szálloda, amit lehet úszni nem tudó embernek is, és sznorkellezni vágyónak is egyaránt ajánlani?

Figyelt kérdés
Ilyen szállodát keresek és légyszi írjatok tapasztalatokat, jót és rosszat is. Apu nem tud úszni ezért nem lenne jó olyan helyre menni ahol rögtön mélyvíz van, viszont én és a család többi tagja imád felszíni búvárkodni. Ti találtatok már ilyen helyet Egyiptomban valahol? Hurghada, Sharm el sheikh.
2012. aug. 7. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Apudnak ott van a medence, Ti pedig mentek a tengerbe. Minden 4-5 csillagos hotelban megoldható ez.
2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D Háát nem pont erre gondoltam, mert ő is ugyanúgy víz imádó, és szeret nézelődni a víz alatt, csak a 30m-es mélységnél már nem hiszem, hogy tudna mit kezdeni magával..

Másnak esetleg tapasztalat??

2012. aug. 9. 11:46
 3/4 anonim válasza:
Hurghada, Palm beach-ben van medence is és a víz se mély egy ideig és lehet snorkelling-ezni menni ki a Mahmya szigetre, ami nagyon szép.
2012. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yukióóóó ***** válasza:
Jaj ezen nagyon jót derültem ne haragudj , de én is ilyen vagyok addig szeretem a vizet amíg látom és érzem az alját ! Amikor a férjem merülni megy visz magával és tök rendeske volt mert vett nekem egy 3 mm-es rövid búvár ruhát ami ha akarom ha nem fenn tart a sós vízen és ez nagyobb biztonság érzetet adott mindig !! Ha fel mész a DIVE HARDS TOURS oldalára ott a térképen meg tudod nézni , hogy melyik szálloda hol helyezkedik el a part mentén , ha ti szeretnétek búvárkodni menni tudok ajánlani nektek magyar búvár bázist magyar oktatókkal és személyzettel mi évek óta hozzájuk járunk !!!
2012. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!