Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomba az all inclusive...

Egyiptomba az all inclusive hotelokba milyen ételek szoktak lenni ebédnél és vacsoránál, ill. az étkezések között?

Figyelt kérdés

Milyen húsok, illetve konkrétan milyen főételek?

Pl ilyen gyros, kebab féle van, ami ugye görög és török étel, de valami ilyesmi pitás húsis különlegesség?

Illetve jók az ételek?

Ha jól tudom sertés hús az nincs, csak csirke, borjú és hal??



2012. aug. 19. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy konkrétan milyen ételek vannak, az nyilvánvalóan az adott szállodától függ. Általánosságban én azt tapasztaltam, hogy kinézetre jók az ételek, nagyon szépen meg vannak csinálva a svédasztalok, de azért nem szabad nagyon jó minőségre számítani. A süteményeik viszont elég jók szoktak lenni.
2012. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért finomak gondolom!?
2012. aug. 19. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem voltunk éhesek, amíg ott voltunk, csak azért ne számíts ugyanarra a minőségre, mint idehaza egy négycsillagos szállodában.
2012. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Idehaza?! Össze sem lehet hasonlítani. Nagyon jók a kaják!:) szuper minden..De ha 3 csillagosba mész ,ne várj túl nagy választékot.
2012. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most jottunk meg Hurgadabol.Igen,sertés nincs,csirke és borjú kulonbozo képpen elkészítve.Darált dús is volt,kisutve,mint párizsi.Izlés kérdése,de mi mnindig találtunk valamit enni.Sok a paradicsomos kaja..hal is van,lével leontve...vigyázz a halra,elkaphatod tőle a fosóvírust...Ebédelni lehet a medencénél,vagy az étteremben.Van uzsonna,azok kalácsok voltak.
2012. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5*-osnak írja, ahova megyünk, de inkább erős 4esnek mondják.
2012. aug. 20. 11:44
 7/8 Nadi1976 válasza:

[link]


Mi ebben a hotelben voltunk,nem tudom,hogy 4 vagy 5 csillagos-e,de az biztos,hogy a kajára nem lehetett panaszunk,kb.úgy mondhatnám,hogy a bőség zavara!!!!Szerintem a svédasztalos étkezésnek az a nagy előnye,hogy teljesen mindegy milyen válogatós vagy,biztos találsz magadnak megfelelőt,konkrétan olyan nagy a választék,sertéshússal én sem találkoztam,szerintem a gyrost csirkéből,és birkából készítik :)

2012. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Soma Bayen van?? Mi is ott voltunk, csak az Amwajba.:)
2012. szept. 20. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!