Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptomi nyaralas utjan...

Egyiptomi nyaralas utjan erdemesebb a Hurghadai kozpont kozelebe lakni, tehat szep a varosba setalgatni este vagy eleg egyszer latni es inkabb Hurghadatol tavolabb?

Figyelt kérdés

2012. aug. 20. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó.Nincs messze a város,viszont nagyobb a nyüzsi.A hotel legyen jó.A távolabbi hoteloknál is van üzlet...
2012. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
magában a városban nem lehet sétálgatni mivel egy nagy putri. a hotelek odébb vannak ami nem is baj, mert szörnyű ami ott van, mi nekünk a hotellel szemben volt bevásárló központ meg olyan szuvenír bolt ahol lehetett fix áron vásárolni. Hurghadába nem azért megy az ember hogy várost nézzen. nincs semmi csak a kosz és mocsok, kecskék jönnek mennek stb. Hurghada 20 éve egy kis halász falucska volt csak, nincs múltja nincs ott semmi, most is csak az idegenforgalomból élők laknak ott. Az a fontos hogy legalább 4 csillagos hotelban legyetek. el lehet menni fakultatív programokra, ezekről majd a hotelban fognak informálni titeket az idegenvezetők.
2012. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én mindenképpen a magyar nagykövetség közelébe mennék hotelbe...
2012. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát a hotel 5*, de inkább erős 4esnek mondják és 40-45 km-re lesz Hurghadától.

Valaki meg azt mondta, hogy azt a várost nem szabad kihagyni, mert olyan hangulatos, de én is csak a mocskot láttam róla képeken...:/

2012. szept. 1. 14:22
 5/11 Yukióóóó ***** válasza:
Ne várj csodát a gyerekek a szemétből válogatják az esti betevőt , akinek nem bírja a gyomra az ne menjen be a városba ,mert be ájulhat amikor meg látja az egész bika fejét a hűtő pultban !!!!
2012. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ettől nem ájulnék be:)

de valóban sokam mondják, hogy koszmokos...valaki meg hogy megvan annak is a filingje..és hogy érdemes.

2012. szept. 10. 14:09
 7/11 anonim ***** válasza:
a város szélétől nagyon drága lesz beutazni a citybe... pláne naponta. ne feledd csak szállodai transzfer van és taxi.
2012. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene mindennap a citybe menni?
2012. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én se értem, hogy miért kéne?

Végül nem a központba laktunk, de nem is bánom, mert hazafele, amikor felvettük az utasokat ott nem érzem azt, hogy annyival jobb lett volna ott lakni.

Így volt pont jó.:) A fakultatívon kívül úgy se nagyon mozdultunk volna ki a hotelból.:)

2012. szept. 30. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam három hónapot Hurghadán, és ami nekem leginkább tetszett, az a Sheraton Road környéke volt. Ez nem belváros, de mégis közel van, errefelé van pl. a Hard Rock Cafe is:) Távolabb (Makadi Bay) csodálatos a tengerpart, de oda szerintem csak pihenni érdemes menni, mert nem tudsz csak úgy kiruccanni a városba egyet.
2012. okt. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!