Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Melyik utazási irodát ajánlaná...

Melyik utazási irodát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jövő októberre szeretnénk a testvéremmel befizetni a szüleinket egy tunéziai utazásra (régi vágyuk oda eljutni). Természetesen tudom,hogy most még nem tudok 2013 októberére utat foglalni,talán majd januártól,vagy februártól,de szeretnék már most tájékozódni.Olyan irodánál szeretném foglalni az utazást,ami egyrészt megbízható,másrészt kedvező árai vannak.Fontos lenne,hogy legyen a helyszínen magyarul beszélő idegenvezető vagy koordinátor,mert a szüleim nem beszélnek idegen nyelvet.Tudnátok ajánlani irodát?

Elnézést kérek,ha butaság a kérdés,de én még sosem utaztam irodán keresztül,mindig csak egyénileg.Minden választ előre is köszönök.


2012. aug. 23. 16:24
 1/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)

Nekem a Kartago Tours Zrt.-vel kapcsolatosan nagyon jó tapasztalataim vannak. Ezért bátran ajánlom Neked vagyis a szüleidnek.

Üdvözlettel, Bamina

2012. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,meg fogom nézni az ajánlataikat :)
2012. aug. 27. 16:35
 3/6 Yukióóóó ***** válasza:
A BEST - REISEN is nagyon meg bízható ezeken felül még ajánlani tudnám a DIVE HARDS TOURS utazási irodát , nagyon jó fejek mindent meg tesznek ,hogy neked a lehető legjobbat hozzák ki mindenben , mind a kettő utazási irodával utaztam rosszat nem tudok róluk mondani , ja még a NECKERMANNT el felejtettem csak ők egy kicsit drágák !!!
2012. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2012. szept. 6. 14:44
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy nagyobb szervezést igényel, de akkor is érdemes megpróbálni azt, hogy mindent te szervezel le. Az utat, a szállást, MINDENT. Az utazási iroda - mivel ezeket megteszi helyetted - rárakja a saját hasznát is. Az esetek nagy részében olcsóbban (és néha igényesebben) is kijön, ha saját maga szervezi az ember a dolgokat. Ráadásul így kizársz olyan apróságokat, hogy becsődöl az iroda, esetleg mást hirdettek meg, mint amit kaptál, stb, stb, stb.
2012. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom ,de ezt semmikepp sem akarom,mert a szuleim, mint irtam,semmilyen nyelven sem beszelnek ,igy felelotlensegnek tartanam egyenileg elkuldeni oket,mert barmi gond van ni.cs kinek szolni.Inkabb fizetek kicsit tobbet :-) De amugy koszi :-)
2012. szept. 9. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!