Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Vannak márkás ruha üzletek...

Vannak márkás ruha üzletek Tunéziában?

Figyelt kérdés
idén tunéziába megyünk nyaralni, pontosabban Sousse városába és érdekelne hogy vannak-e márkaboltok ott

2012. aug. 26. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jól mulattam ezen, köszönöm! Márkás ruha üzletek Sousse-ban? A bazárban? :o)) Mindenféle gagyit árulnak mindenhol, de miért is akarna egy turista a nyaralása alatt márkás ruhaboltokba járni? Miért nem nyaral?
2012. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Első, Neked teljesen igazad van, Tunézia ilyen. De aki még nem volt ott, honnan is tudhatná?!

Kedves Kérdező, csak és kizárólag másolatot tudsz ott venni, bár vannak egész jók is.

Mi idén egy supermarketben vettünk zöld FA szappant, még az is gagyi volt. De van, amit szerintem érdemes venni: bőrtáskát, kendőket akár a bazárban is. És datolyát, mert az isteni ami ott van. És hazafelé a reptéren Sarab datolyalikőrt :-)

2012. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éve törökországban voltunk, ott is bazár van és tudom hogy tele van hamisítvánnyal, de a városban találtunk pár márkás boltot és azok eredetiek voltak, a mai napig hordom azokat a pólókat
2012. aug. 26. 22:00
 4/9 anonim válasza:
45%
birom az embereket egyből a negatívum... miért ne érdekelhetné hogy van- e márkás ruha üzlet, törökországban igen is vannak, ezért kérdezte gondolom hogy Tunéziában vannak-e. Mindenkinek más az érdeklődési köre, engem is érdekelne a dolog, imádom a ruhákat és ez valakinek fontos.
2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez az, köszönöm hogy egyet értesz :)
2012. aug. 27. 11:16
 6/9 A kérdező kommentje:
mellesleg törökörszágban olyan márkaüzletek voltak mint például converse, vans, billabong stb...
2012. aug. 27. 16:54
 7/9 vekk válasza:
Nem, egyáltalán nincs mert ott mindig a tegnap esti ruhádat kell felvenni és ott ezért nincs jó üzletek mert ott turkálók vannak. Csak a gazdag negyedben van jó cucc! :D
2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
milyen gazdag negyedben? és most miről beszélsz? tunézia vagy török?
2012. aug. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát én sem értem, de azt sem hogy nem lehet normálisan válaszolni
2012. aug. 30. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!