Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Hova érdemes menni egyimptomba?

Hova érdemes menni egyimptomba?

Figyelt kérdés
Egyiptomba tervezünk menni a télen. Nem tudunk dönteni Makady bay nagyon tetszik, de hurghadába lehet nagyobb lenne az élet. föként pihenni szeretnénk, de azért jo lenne ha lenne lehetöségünk azért minden félere. Makadi bay-en nem tudja valaki milyen a tengepart?
2012. okt. 17. 11:22
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szüleim hurghadába voltak már kétszer, nagyon tetszett nekik! rengeteget utaznak mindenfelé, de egyedül oda vágytak vissza. Fontos hogy tengerparti szállodát válassz, ne a városközpontba, mert a programok a tengerparton vannak. A városközponttól folyton taxiznod kellene. All inclusive ellátás nagyon megéri. Remélem, tudtam segíteni!

2012. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) makadi bay nem messze van onnan és nagyon ajánlották nekünk és mivel egyik helyen se voltunk nem tudjuk, hogy mi legyen...:S
2012. okt. 17. 15:25
 3/3 Vivien22 válasza:

Én Hurghadat ajánlanám! Egy igazi üdülőhely! A turisták zöme oda megy! Egyiptom gyönyörű hely! Megunhatatlan! Mindenféleképpen nézd meg a Gizai Piramisokat, a királyok völgyét (itt Tutankhmon sírkamrája felejthetetlen), a kairói Múzeumot, Hórusz templomát, Szfinxet, Alexandriában a világítótornyot, a bazárokat (venni nem érdemes semmit de gyönyörködtető és bámulatba ejtő)!!!!

Remélem tudtam segíteni!

2012. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!