Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Érdemes januárban egyiptomba...

Érdemes januárban egyiptomba menni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
IGEN!!Nyáron nem is mennék.Nekem kellemes az a 30 fok meleg,ami januárban fogadott ott bennünket:)A tenger kb.20 fokos volt,de többnek éreztem,és ami a lényeg,nincs az a turistadömping,ami főszezonban.
2012. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább mennék nyáron, a tenger túl hideg fürdésre.
2012. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mi karácsony előtt voltunk, és így is nagy volt a hőség.

Viszont a hőingadozás elég nagy, nem tudom, hogy nyáron mi a helyzet, de a piramisokhoz reggel még kabátban indultunk, de napközben nagyon jó idő lett.

A tengerben pedig simán fürödtünk, a korallzátonyoknál is voltunk "búvárkodni".

Szerintem nyáron elviselhetetlen lehet a meleg, nagy a páratartalom, úgyhogy én nyáron nem mennék oda!

2012. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mi november kozepen voltunk es pont jo volt minden, persze estenkent fel kellett oltozni, de lehet hogy egy-ket hettel odabb meg jobban lehult volna, sot, tuti.
2012. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!