Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mely fakultatív programokat...

Mely fakultatív programokat ajánlanátok Tunéziai nyaraláskor? Illetve minden tapasztalat érdekel Tunéziával kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:44
 1/9 anonim válasza:

Én 2 hetet töltöttem Tunéziában,szóval van tapasztalatom...

Ha strandolni akarsz,akkor kiváló választás,de ha a látnivalók is érdekelnek,akkor már kevésbe.

2012. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha már ott vagyunk szeretnénk 1-2 dolgot kipróbálni,(például a tevegelés), elsősorban nem a látnivalók vonzzanak
2012. okt. 17. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Hotelokban általában van egy ember tevével a parton.A tevegélés miatt el se kell menni sehová.Amúgy az idegenvezető minden fakultatív programot elmond,s majd ott választasz
2012. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
általában szoktak ajánlani (külön pénzbefizetés ellenében) sivatagi "kiruccanást", ami ottalvós, azaz kinn töltöd az éjszakát =)
2012. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, tudok ezekről.. néztem is már, hogy milyen programok vannak, az érdekelne, hogy volt-e már valaki, vagy ismerőstől hallott-e már valamit... a tevegelés, zulu est, 2 napos kirándulások, városlátogatás, zoo .. stb..
2012. okt. 19. 15:14
 6/9 Pub ***** válasza:
100%
a ket napos kinn alvós dolgot nem szabad kihagyni, azzal az egesz orszagot bejarod ha jo az idegenvezető. fogsz ezalatt tevegeleni, sótengett latni algeriai hegyekhez kozel leszel, es ha jo hotelbe visznek nagyon finom vacsid lesz. viszont vigyel pulcsit a buszra mert nyomni fogjak a legkondit mint az allat, de ha leszallsz akkor meg meleg lesz, es tuti megfazol.... tapasztalat:) ja es minden etkezes elott es utan egy nagyon keves alkholt hajst le, akkor nem lesz hasmenesed, nem kell gyógyszert meg szentablettat szedni, eleg az alkohol azt viszont vedd meg a repteren kifele mert tuneziaban nem minden nao lehet alkholt venni es nem minden napszakban es csak ketszaz meterre a mecsettol stb.
2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én 3 éve töltöttem 12 napot Sousse-ba, mindennel teljesen meg voltam elégedve!Udvariasak,kedves,jószívüek!

A Medinába mikor mentünk vásárolni kicsit felidegesítettek,mert ott nagyon "erőszakosak" voltak,de ennyi!

A 2 napot utazást a Saharába javaslom,az nagyon tuti!A szervezés,a szálloda és a kaja csillagos 5-ös :)

Egyszer el kell menni,megéri!

2012. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltunk a 2 napos Szahara-túrán. Nagyon jó volt, örültünk hogy elmentünk rá. Jó idegenvezetőt fogtunk ki, sok helyet láttunk. A bazárban nekünk is volt bőven negatív élményünk, enyhén szólva "erőszakosak", mi Hammametben voltunk, mondták is, hogy ott durvábbak mint Soussban.. de a hotelben mindent elénk raktak, mi voltunk az első, és ott általában mindenki nagyon kedves volt. Plusz a hotelek állapotában is pozitív irányban csalódtam.
2013. jan. 14. 23:42
 9/9 anonim válasza:
tudod te milyen büdös a teve ????
2014. okt. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!