Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire éri meg az all...

Mennyire éri meg az all inculsive ellátás Egyiptomban?

Figyelt kérdés
Januárban utazunk egyiptomba. Kinéztem egy szép szállodát és még a neten is jókat írnak róla. félpanzióval még belefér a költségvetésbe, de all inclusive már nem mert az 70 ezer ft pluszt jelent fejenként. Lenne másik szálloda ami beleférne a keretbe és all inclusive. Csak nem tudom, hogy megéri e egyáltalán. Milyenek ott az árak a bárokban? sok mindenért kell a szállodában külön fizetni, ha csak félpanzióval utazunk? pl: törölköző a strandon vagy ilyesmi?

2012. okt. 24. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az all inclusive a pia miatt éri meg. Annak, aki minden nap sörözget a parton, este meg bepiál, mint a csacsi. Van, akinek ez egy tökéletes szórakozás, nekik éri meg.
2012. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

70.000-es felárat biztosan nem ér meg az all inclusive.

Mikor mi voltunk félpanzióson, hárman fizettünk a végén összesen kb. 25.000,- Ft-ot az italfogyasztásra 1 hétre.

2012. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a 70 ezret én is sokallom. kb abba a 25-be mi volt benne? csak üditö vagyvoltatok koktélozni meg ilyenek is?
2012. okt. 24. 23:45
 4/14 anonim ***** válasza:
Főleg üdítő, sör, palackozott víz, talán volt benne koktél is, de pontosan már nem emlékszem.
2012. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Csak all inclusive érdemes menni ha nem akarod a wc-n tölteni az egész nyaralást.. még a kezedet is ásványvízzel érdemes megmosni.
2012. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ugye tudod milyen nagy baromságot írtál....?! Mi Kenyába járunk minden télen, de soha nem volt semmi bajunk, pedig volt úgy hogy semmivel nem mostunk kezet.
2012. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem írt baromságot.


Aki Egyiptomot összekeveri Kenyával, mert szerinte ugyanolyan, az a barom.


A túristák kb 20%-a látogat meg kórházat, pont a helyi vízben terjedő, helyiekre nem, túristákra veszélyes kórokozókkal. Márpedig ebben a vízben mossák meg a gyümölcsöt, amit a kedves vendég elfogyaszt reggelire, vacsorára, ebből a vízből készül a jégkocka, ami a koktélokban köt ki, stb.

2012. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Te még nem voltál Kenyában...
2012. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja,és én nem azt írtam hogy a válaszoló barom, hanem baromságot írt. Te pedig önmagad minősítetted!
2012. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7-es jól mondja..

a 62%-os pedig egy ... -.-

2012. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!