Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Altalaban milyen az ido...

Altalaban milyen az ido Tuneziaban junius vegen?

Figyelt kérdés
kb hany fokos a tenger, levego, mennyire jellemzo az eso akkor. (Sousse, Monastir korkenyere mennenk)
2013. jan. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi június vége július elején voltunk és nagyon meleg volt, első két júniusi napon még pont kellemes de aztán már hőség. Tenger nagyon kellemes volt, mi Djerbán voltunk.
2013. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja eső nem volt.
2013. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Djerba délebbre van és kicsit melegebb, de Sousse-Monastir is jó meleg idő lesz addigra. 30-35 fok biztosan lesz napközben. Eső nem valószínű. Tengerben is lehet már fürödni, kb. májustól. (északiaknak előtte is)
2013. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek. Egyiptom es Tunezia kozott vacilalunk, Egyiptomhoz tobb kedvem lenne de ott mar voltunk :)
2013. jan. 23. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3. voltam.

Én jártam Egyiptomban és Tunéziában is. Ha Egyiptomban a tengerpartra mennétek (Sharm, Hurghada vagy Dahab), akkor ott sokkal szebb a tenger, ha mondjuk a búvárkodás érdekel. Viszont látnivalók tekintetében Sousse és Monastir is érdekes, van óváros, mecsetek, kikötő, gyerekprogramok, szóval ha nemcsak tengerpart, akkor szerintem itt sok a látnivaló. Maga a tengerpart viszont nem egy nagy szám, szerintem. Persze Egyiptomban a Piramisok, Kairó, Luxor, Asszuán sokkal nagyobb szám, de oda külön fakultatív programmal lehet Hurghadából menni, hajnali kelés, sok órás buszozás, Tunézia kisebb, Sousse-ból 1 nap alatt el lehet menni Tuniszba, Karthagóba, Sidi Bou Said-ba, ill. le lehet menni 2 napos szervezett sivatagi túrára. Szóval én az alapján választanék, hogy milyen programot szeretnék. Ha csak tenger, akkor én inkább Egyiptomra szavazok, azon belül Dahabra.

2013. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyiptomban mar voltunk, piramisokat lattuk, buvarkodas nagyon tetszett, 1000x visszamennek meg szivem szerint!


Azota eldolt, es Djerbara megyunk, remelem jo lesz :)

2013. márc. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!