Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Törökországot ajánlanátok 3...

Törökországot ajánlanátok 3 gyerekkel (köztük egy 3 éves)? Gondolok arra hogy mennyire áll a fent a gyomor-bélfertőzés esélye?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyerekkel alapjában véve nem utaznék egzotikus országba. A jó öreg Európában vagy az USA-ban választanék úti célt.
2013. jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menjetek, gondolom Antalya vagy valami hasonló turistaközpont lenne a cél hotellel. Töröko. tisztább, mint Budapest nagy része, nem kell hinni a GYK-t benépesítő törökutálóknak.


Az meg, hogy az egzotikus ország :DDDDDDDDDDDDD gondolom #1-nek még egy horvát nyaralás is annak számít, mert itthon nem eszünk bureket :DDDDD

2013. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb helynek tartom Törökországot családi nyaralásnak mint a Görög, Egyiptom, Tunéziai részeket! Szuper minőség, a gyerekek imádják vannak kifejezetten családbarát szállodák, pl Dino Club Alba Queen és Resort! Magyar gyerekanimátorokkal! szuper a tengerpart, jó a kaja és a programlehetőségek! Szerintem szuper választás családnak! Árban viszont nem a legolcsób...
2013. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Görögöt gondoltam hogy az jobb lenne gyerekek végett, Tunéziában voltunk velük és ott sem volt semmi bajuk szerencsére, és szuper volt. Ezekszerint nem kell úgy félni. :)
2013. jan. 31. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is oda megyünk idén 4 eves gyerekkel. Engem többen meggyőztek, hogy nem lesz ilyen jellegű probléma. A szüleim évekig Egyiptomba jártak ott mindig összeszedték a gyomorbajt, aztán két éve járnak torokbe, ott semmi bajuk sincs. Persze azért 5 csillagosba megyünk biztos ami biztos, és olyanba amiről csak jót hallotunk.
2013. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Törökország egzotikus? Drága barátom, az egzotikus mondjuk a Seychelle-szigetek vagy Kuba.


Amúgy én azt ajánlom, hogy ha Törökországba mész ne Afrikába menj! Vagyis ezt nem kell ajánlanom, mert földrajzi törvényszerűség, hogy Töröko. nem Afrikában van.


Gyerekekkel meg különösen nem ajánlom, hogy Afrikában keresd Törökországot, mert ezt fogják megtanulni és az nem lenne jó.


Amúgy ajánlom Törökországot, nem kell tőle tartani.

2013. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 B6003 válasza:
menjetek nyugodtan , tuti ! A Dardanelláktól délre végig a tengerparton bárhová mehettek , Bodrum-Marmaris-Fethiye-Antalia-Alanya ... normálisak az emberek , nem drága . A gyomrotoknak sem lesz baja , ha meleg vagy majd'forró kajákat esztek .
2013. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2 éve voltunk párommal Alanyában, sajnos mindkettőnknek erős hasmenése és egész napos émelygő érzése volt. Megfordultam már pár helyen, de soha nem tapasztaltam hasonlót. A tengerpart gyönyörű, viszont a bazárokat a rámenős törökök miatt mi kerültük, sajnos sok negatív élményt szereztünk az emberekkel kapcsolatban. Ha nem vásároltunk kilöltek a boltból, volt aki üvöltözött mert drágálottuk a 4000 ft-nak megfelelő összegű kínai úszócipőnek az árát. Szépnek szép hely, de legközelebb más helyet választanék az biztos...
2013. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

szia!

Ismerőseim voltak Töröko-ban, több is. Amiket meséltek, az nekem elég volt, hogy ne menjek oda. Bár biztos vannak szép és jó részei, de pl a boltokba ne nagyon menjetek nézelődni. Az ismerőseim kártyááról az összes pénzt leszedték, nagyon trükkösek. Megfélemlítették az ismerőseimet, és mindnek üres lett a bankkártyája végül. Nem ugyanazok az emberek voltak az isemrőseim, de minddel ez történt. szóval vigyázni kell.

2013. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2013. febr. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!