Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Biztonságos most Tunéziába...

Biztonságos most Tunéziába menni? 2. Hotel Caribbean World Mahdia-ban volt valaki esetleg?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
mi mennenk, talan nincs most olyan nagy gaz ott. viszont a gep ugy megy, hogy a 8napbol lesz 6... :/
2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is biztonságos. Mikor a nagyobb zűrök voltak Egyiptomban vagy Tunéziában, a turistáknak akkor sem esett bántódása.
2013. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


még ezer ilyen oldal van minden nyelven ahol megnézheted mit írnak a hotelröl. ez nem a legjobb de nem is olan rossz.


mi mindig ezalapján foglalunk szállást, és szinte mindig ugyan azt kapjuk amit elöttünk a turisták nagy zöme leír.

2013. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brenduksa válasza:
Igen szerintem biztonságos.ebbe a hotelba még nem voltam.de egyszer voltam tunáziában és nagyon jó vot!
2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


3-as. Mi is oda akartunk befizetni, de aztán a Tipadvisor-on annyira leértékelték hogy inkább lemondtunk róla. Mi most a Riviera-ba (port el kantaoui) akarunk holnap foglalni, azt sokkal jobban értékelték.

Egyébként mi is voltunk már Djerbán, és nekem nagyon de nagyon tetszett Tunézia. Remélem most sem fogok csalódni.


Csak kicsit aggasztott hogy nem-e sz.r a helyzet ott.

2013. márc. 4. 18:03
 6/8 anonim válasza:
50%
Lehet, hogy nem tudjátok de Egyiptom a világ legeladósodott országok közé tartoznak...Ezert most forradalom tört ki:( (ez nem túlzás egy 21.-századi forradalom) Mindenhol rabolnak fosztogatnak mert az ott élő emberek azt hiszik, hogy a normális munkából nem lehet megélni.Magas adó magas rezsi stb.Nálunk is az eladósodás és a pénz alacsony értéke a gond,csak náluk súlyosabb a helyzet. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne most oda elutazni mert könnyen bele csöppenhettek egy rablós gyilkosságba.Menjetek máshova nyaralni, ha biztonságba akarjátok magatokat érezni.
2013. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nem Egyiptomról volt szó hanem Tunéziáról, de mint kiderült oda sem ajánlja a konzulátus mivel ott is hasonló a helyzet igy sajna le kell mondanunk róla, marad Görögország.
2013. márc. 11. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs a nem javasoltak között, csak a kockázatosak között:

[link]

2013. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!