Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mennyire koszos a Nílus vize?

Mennyire koszos a Nílus vize?

Figyelt kérdés
Lehet benne fürödni kijelölt helyeken? (Egyiptomi részen)
2013. márc. 24. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kolerát akarsz kapni akkor persze, egyébként nem.


A forrásvidékeken még tiszta, ott lehet, én Ugandában fürödtem a Fehér-Nílusban.

2013. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen koszos? Mit tudsz róla mondani? (többek között egy dolgozat elkészítéséhez is szükségem lenne adatokra, de nem túl sokat találok).
2013. márc. 24. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kairói részen láttam, és rettenetes. Nem hogy fürödni nem fürödnék benne, de az ujjamat sem lógatnám bele. Az egyik mellékága például tele volt dobálva szeméttel, és még döglött állat is úszott benne.
2013. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kairó környékén a partfal szemétből van felépítve. Másutt ránézésre tiszta, tisztább, mint a Duna, de tele van olyan élősködővel (vírus, baktériumok, bélférgek), amelyekbe európai ember belepusztulhat. Általában például hajókiránduláson, ha rád fröccsen víz a személyzet azonnal hoz egy kendőt, hogy letörölhesd. Hát ennyire.
2013. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Otthon vagyunk, és úgy kefélünk, mintha nem lenne holnap.
2013. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!