Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Afrika

A kérdés
keldvi nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehet készpénzt be- illetve kivinni Marokkóba/-ból?

A Külügy honlapja szerint szigorú szabályok vannak erre. Mik ezek pontosan? Igaz az, hogy ha nem tudom megfelelően bizonyítani a pénz (konvertibilis valuta) eredetét, nem vihetem ki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Marokkó, vám

2013. márc. 30. 16:55  Privát üzenet  

A válasz
Elvileg érkezéskor be kell jelenteni a vámon, hogy mennyi konvertibilis valuta van nálad. Távozáskor max. ennyi lehet nálad. Azt nem tudom, hogy mennyire veszik ezt szigorúan. Amúgy nincs limit.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. márc. 30. 18:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Marcius elejen Marokkoba, Casablankaba utazok. Arre lennek kivancsi, hogy ott milyen evszak van akkor?
Utazni szeretnénk haverommal Marokkóba. Fix időpontunk van aug 1-8 Nem vinnénk semmit csak egy kézipoggyászt. Valaki segiteni repülőjegyekben? Mi csak 200E-ért. Találnuk jegyeket...
Marokkóba be lehet vinni szalonnát?
Marokkóba kell útlevél/vizum?
SOS! Tudok készpénzt küldeni külföldön bajba került ismerősnek? Készpénzt, nem banki átutalást.
Szeretnek Marokkoba utazni, de az utlevelemben van izraeli pecset. Kell ilyenkor valami extra papirt beszerezni a nagykovetsegrol?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Afrika rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!